Завітайте до Резиденції Святого Миколая

Дата: 21.12.2023 13:14

Резиденція Святого Миколая – місце, де збуваються дитячі мрії. Саме тут оживають казки, стають реальністю найзаповітніші бажання.

Достатньо подивитися на те, як сяють очі дітей при зустрічі зі Святим Миколаєм. Адже саме заради дітей та їхнього майбутнього зараз воюють наші захисники і захисниці.

6 грудня 2023 року у День святого Миколая Чудотворця у Сквирській міській територіальній громаді було відкрито резиденцію Святого Миколая, яку відвідало вже 148 дітей. Маленькі гості приносили листи Миколаю, співали пісень, розповідали віршики. Усі отримали гарні подарунки та прекрасні емоції.

Резиденція діятиме до 25 грудня 2023 року, тож любі друзі, Вас із радістю зустрінуть Святий Миколай та Снігова Королева. На всіх чекає казковий світ, цікаві розваги, майстер класи, аквагрим, а також кожен зможе написати лист Святому Миколаю або лист-побажання за воїна ЗСУ та загадати єдине для України бажання!

Задля безпеки та уникнення скупчення людей, прохання попередньо домовлятись за телефоном 0672761440.