ПЕРЕЛІК ВІДДАЛЕНИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ

Назва

Старостинський округ № 1

1

Віддалене робоче місце Центру надання адміністративних послуг Сквирської міської ради в с. Мовчанівка (старостинський округ 1)

09043 Київська область, Білоцерківський район, село Мовчанівка, вул. Садова, 6-А

2

Віддалене робоче місце Центру надання адміністративних послуг Сквирської міської ради в с. Самгородок (старостинський округ 1)

09040 Київська область, Білоцерківський район, село Самгородок, вул. Центральна, 13-А

Старостинський округ № 2

3

Віддалене робоче місце Центру надання адміністративних послуг Сквирської міської ради в с. Шамраївка (старостинський округ 2)

09032 Київська область, Білоцерківський район, село Шамраївка, вул. Центральна, 12

Старостинський округ № 3

4

Віддалене робоче місце Центру надання адміністративних послуг Сквирської міської ради в с. Руда (старостинський округ 3)

09035 Київська область, Білоцерківський район, село Руда, вул. Заводська, 2

Старостинський округ № 4

5

Віддалене робоче місце Центру надання адміністративних послуг Сквирської міської ради в с. Буки (старостинський округ 4)

09022 Київська область, Білоцерківський район, село Буки, вул. Незалежності, 13

6

Віддалене робоче місце Центру надання адміністративних послуг Сквирської міської ради в с. Великі Єрчики (старостинський округ 4)

09024 Київська область, Білоцерківський район, село Великі Єрчики, вул. Анатолія Коноплястого, 5

7

Віддалене робоче місце Центру надання адміністративних послуг Сквирської міської ради в с. Малі Єрчики (старостинський округ 4)

09010 Київська область, Білоцерківський район, село Малі Єрчики,  вул. Центральна, 16

8

Віддалене робоче місце Центру надання адміністративних послуг Сквирської міської ради в с. Рогізна (старостинський округ 4)

09020 Київська область, Білоцерківський район, село Рогізна, вул. Незалежності, 10

Старостинський округ № 5

9

Віддалене робоче місце Центру надання адміністративних послуг Сквирської міської ради в с. Дулицьке (старостинський округ 5)

09025, Київська область, Білоцерківський район, село Дулицьке, вул. Миру 230-А

10

Віддалене робоче місце Центру надання адміністративних послуг Сквирської міської ради в с. Красноліси (старостинський округ 5)

09021 Київська область, Білоцерківський район, село Красноліси, вул.Шевченка,1-А

11

Віддалене робоче місце Центру надання адміністративних послуг Сквирської міської ради в с. Чубинці (старостинський округ 5)

09023 Київська область, Білоцерківський район, село Чубинці, вул. Набережна, 1-А

Старостинський округ № 6

12

Віддалене робоче місце Центру надання адміністративних послуг Сквирської міської ради в с. Кам'яна Гребля (старостинський округ 6)

09004 Київська область, Білоцерківський район, село Кам'яна Гребля, вул. Шкільна, 2

13

Віддалене робоче місце Центру надання адміністративних послуг Сквирської міської ради                                             в с. Пустоварівка (старостинський округ 6)

09051 Київська область, Білоцерківський район, село Пустоварівка, площа Перемоги, 18-А

14

Віддалене робоче місце Центру надання адміністративних послуг Сквирської міської ради в с. Тарасівка (старостинський округ 6)

09033 Київська область, Білоцерківський район, село Тарасівка, вул. Миру, 45-Б

Старостинський округ № 7

15

Віддалене робоче місце Центру надання адміністративних послуг Сквирської міської ради в с. Домантівка (старостинський округ 7)

09005 Київська область, Білоцерківський район, село Домантівка, вул. Центральна 77-А

16

Віддалене робоче місце Центру надання адміністративних послуг Сквирської міської ради в с. Селезенівка (старостинський округ 7)

09014 Київська область, Білоцерківський район, село Селезенівка, вул. Лесі Українки, 1-А

17

Віддалене робоче місце Центру надання адміністративних послуг Сквирської міської ради в с. Шапіївка (старостинський округ 7)

09041 Київська область, Білоцерківський район, село Шапіївка, вул. Ювілейна, 1

Старостинський округ № 8

18

Віддалене робоче місце Центру надання адміністративних послуг Сквирської міської ради в с. Кривошиїнці (старостинський округ 8)

09013 Київська область, Білоцерківський район, село Кривошиїнці, вул. Сергія Пекліна, 87-А

19

Віддалене робоче місце Центру надання адміністративних послуг Сквирської міської ради в с. Малі Лисівці (старостинський округ 8)

09052 Київська область, Білоцерківський район, село Малі Лисівці, вул. Центральна, 1-А

Старостинський округ № 9

20

Віддалене робоче місце Центру надання адміністративних послуг Сквирської міської ради в с. Горобіївка (старостинський округ 9)

09053 Київська область, Білоцерківський район, село Горобіївка, вул. Сквирська, 5

21

Віддалене робоче місце Центру надання адміністративних послуг Сквирської міської ради в с. Каленна (старостинський округ 9)

09045 Київська область, Білоцерківський район, село Каленна, вул. Перемоги, 1-А

22

Віддалене робоче місце Центру надання адміністративних послуг Сквирської міської ради в с. Оріховець (старостинський округ 9)

09044 Київська область, Білоцерківський район, село Оріховець, вул. Центральна, 16

Старостинський округ № 10

23

Віддалене робоче місце Центру надання адміністративних послуг Сквирської міської ради в с. Антонів (старостинський округ 10)

09052 Київська область, Білоцерківський район, село Антонів, вул. Слобода, 64

24

Віддалене робоче місце Центру надання адміністративних послуг Сквирської міської ради в с. Тхорівка (старостинський округ 10)

09050 Київська область, Білоцерківський район, село Тхорівка, вул. Шкільна, 37

25

Віддалене робоче місце Центру надання адміністративних послуг Сквирської міської ради в с. Шаліївка (старостинський округ 10)

09042 Київська область, Білоцерківський район, село Шаліївка, вул. Миру, 25

Начальник відділу