Сквирська міська громада
Київська область, Білоцерківський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Державна служба України з надзвичайних ситуацій

17 Квітня, 2024 р., 12:05
Сквирська міська голова Валентина Левіцька 16 квітня провела засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сквирської міської ради, в якому взяли участь її члени та представники Білоцерківського РУ ГУ ДСНС України в Київській області.
17 Квітня, 2024 р., 11:12
   Враховуючи вагомий внесок працівників пожежної охорони України у справу боротьби з вогняною стихією, захисту життя і здоров’я людей, майна від пожеж, на підтримку ініціативи громадських об’єднань та Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Указом Президента України від 11-го жовтня 2013-го № 555/2013 встановлено професійне свято - «День пожежної охорони»
17 Квітня, 2024 р., 11:11
   Тримати вдома вогнегасник — це необхідність, саме цей пристрій допоможе вам зберегти, як ваше майно, так і життя.
16 Квітня, 2024 р., 15:19
   Незабаром Великдень – це свято традиційно пов'язане зі скупченням великої кількості людей та масовим використанням ними відритого вогню, зокрема свічок.  Культові споруди належать до пожежонебезпечних будівель і є об'єктами з масовим перебуванням людей. Ці споруди зазвичай становлять історичну, культурну, архітектурну та духовну цінність. Крім цього, старі культові споруди переважно зведені з використанням дерев'яних матеріалів. Пожежі, що виникають у таких спорудах, є резонансними, завдають як матеріальних, так і великих моральних збитків державі та суспільству. Тому співробітниками Білоцерківського РУ рекомендаційні листи щодо стану пожежної та техногенної безпеки культових споруд, які будуть задіяні під час підготовки та проведення святкових заходів з відзначення Великодня працівникам храмів та церков. Також проведено  інструктажі та профілактичні бесіди із працівниками та настоятелями культових споруд Сквирської громади щодо дотримання  правил пожежної  та техногенної безпеки під час проведення святкових заходів та  вручено листівки зі зверненням до священнослужителів та прихожан щодо безпечного святкування Великодня.
16 Квітня, 2024 р., 09:40
   Перш за все – це небайдужі громадяни, які вирішили зробити свій внесок у забезпечення безпеки громади. Люди, які готові кинути всі свої справи на час виклику, аби врятувати чиєсь життя.
15 Квітня, 2024 р., 10:58
   Нагадаємо, що на цих вихідних в селі Шаліївка Сквирської МТГ втонув юнак 2006 року народження… Тому під час проведення бесід з громадянами звернуто увагу на правила безпечної поведінки громадян які відпочивають біля водойм та під час здійснення риболовлі.
15 Квітня, 2024 р., 10:18
Вчора на Сквирщині виникло два загорання в природніх екосистемах … рятувальники закликають не порушувати закон та не випалювати сухої рослинності.
15 Квітня, 2024 р., 08:17
 Працівники Білоцерківського РУ спільно з лісниками Сквирського лісництва ДП «Ліси України» провели відпрацювання лісових зон на території Сквирської МТГ Білоцерківського району. 
15 Квітня, 2024 р., 08:16
   Подія сталася на річці Березянка в селі Шаліївка Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району.
12 Квітня, 2024 р., 16:02
Причинами виникнення пожеж у природних екосистемах можуть бути – кинутий недопалок або сірник, розведення вогнища і необережне поводження з ним, роботи у лісових районах (утилізація сміття, будівництво і т. д.), випалювання трави на лісових галявинах. 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора