Сквирська міська громада
Київська область, Білоцерківський район

Державна служба України з надзвичайних ситуацій

10 Липня, 2024 р., 13:56
Рятувальники ДСНС закликають громадян дотримуватися правил безпеки під час використання альтернативних джерел живлення
04 Липня, 2024 р., 11:31
Надзвичайники у Сквирській громаді Білоцерківськго району розповідали дітям та дорослим про безпеку, як уникнути небезпечних ситуацій та як допомагати один одному, а батьків інформували про правила безпечних канікул та відпочинку. Під час заходу особливу увагу акцентували на дотриманні правил поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів, дій протягом тривання сигналу "Повітряна тривога", а також безпеці на водних об'єктах. А для того, аби діти пам’ятали важливу інформацію та ділилися з однолітками всі отримали кольорові та пізнавальні буклети, розроблені ДСНС спільно з UNICEF Ukraine.
03 Липня, 2024 р., 10:47
   Працівники Білоцерківського районного управління з повітря здійснюють моніторинг загорянь в природних екосистемах. Для охоплення більшої кількості оглянутої території та покращення оперативності за допомогою квадрокоптеру здійснено обліт територій Сквирської територіальної громади. Саме в ході таких заходів виявляються місця горіння, спалювання сухої рослинності та потенційні порушники - палії.
01 Липня, 2024 р., 08:11
Працівники Білоцерківського РУ спільно з представниками Сквирського лісництва ДП «Ліси України» провели відпрацювання лісових зон на території Сквирської МТГ Білоцерківського району. Під час заходу закликали громадян на необхідністі суворого дотримання вимог пожежної безпеки під час перебування в лісових масивах. Варто нагадати, що згідно законодавства, Правила пожежної безпеки в лісах України є обов’язковими для виконання всіма громадянами. А їх порушення тягне за собою адміністративну або навіть кримінальну відповідальність та відшкодування винуватцями завданих збитків. На завершення розмови усім було роздано застережні листівки з порадами, яких необхідно суворо дотримуватися під час перебування поблизу лісонасаджень.
01 Липня, 2024 р., 08:08
Працівники Білоцерківського районного управління провели рейд на березі водойм міста Сквира, основною метою якого є нагадування громадянам правил безпечної поведінки під час перебування на водних об’єктах.
28 Червня, 2024 р., 10:40
   Трішки щирих посмішок у стрічку новин
28 Червня, 2024 р., 10:39
25 Червня, 2024 р., 15:40
Трагічна статистика! 500 людей загинуло на водоймах України з початку року! НЕ ігноруйте правила безпеки НЕ втрачайте пильність Особливо уважно слідкуйте за дітками
25 Червня, 2024 р., 15:36
   З метою попередження пожеж та загибелі на них людей працівники Білоцерківського РУ ГУ ДСНС України у Київській області спільно з представниками міської ради провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання та інформаційно-профілактичні заходи серед мешканців села Оріховець. Працівники ДСНС провели бесіди з громадянами, щоб нагадати про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побуті. Довели статистику пожеж та основні причини їх виникнення. Громадянам пояснили, що почастішали випадки виникнення пожеж у житловому секторі. В ході відпрацювання проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення з основ пожежної безпеки, попередження травмування та загибелі людей, розповсюджено листівки на протипожежну тематику та вручено пропозиції про усунення порушень вимог пожежної безпеки. Люди запевняли рятувальників, що правил життєдіяльності у побуті дотримуються, адже розуміють, якого лиха може завдати неконтрольований вогонь.