Державна служба України з надзвичайних ситуацій

26 Липня, 2024 р., 16:01
Працівники Білоцерківського РУ спільно з представниками Сквирського лісництва ДП «Ліси України» провели відпрацювання лісових зон на території Сквирської МТГ Білоцерківського району. Під час заходу закликали громадян на необхідністі суворого дотримання вимог пожежної безпеки під час перебування в лісових масивах. Варто нагадати, що згідно законодавства, Правила пожежної безпеки в лісах України є обов’язковими для виконання всіма громадянами. А їх порушення тягне за собою адміністративну або навіть кримінальну відповідальність та відшкодування винуватцями завданих збитків. На завершення розмови усім було роздано застережні листівки з порадами, яких необхідно суворо дотримуватися під час перебування поблизу лісонасаджень.
25 Липня, 2024 р., 14:24
Працівники Білоцерківського районного управління з повітря здійснюють моніторинг загорянь в природних екосистемах. Для охоплення більшої кількості оглянутої території та покращення оперативності за допомогою квадрокоптеру здійснено обліт територій Сквирської територіальної громади. Саме в ході таких заходів виявляються місця горіння, спалювання сухої рослинності та потенційні порушники - паліїї.
25 Липня, 2024 р., 14:21
Про правила безпеки інформативно, доступно та цікаво з газетою «Палаючі новини»
23 Липня, 2024 р., 11:37
Працівники Білоцерківського районного управління з повітря здійснюють моніторинг загорянь в природних екосистемах. Для охоплення більшої кількості оглянутої території та покращення оперативності за допомогою квадрокоптеру здійснено обліт територій Сквирської територіальної громади. Саме в ході таких заходів виявляються місця горіння, спалювання сухої рослинності та потенційні порушники - палії.
23 Липня, 2024 р., 08:15
З метою попередження пожеж та загибелі на них людей працівники Білоцерківського РУ ГУ ДСНС України у Київській області спільно з представниками міської ради провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання та інформаційно-профілактичні заходи серед мешканців села Самгородок. Працівники ДСНС провели бесіди з громадянами, щоб нагадати про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побуті. Довели статистику пожеж та основні причини їх виникнення. Громадянам пояснили, що почастішали випадки виникнення пожеж у житловому секторі. В ході відпрацювання проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення з основ пожежної безпеки, попередження травмування та загибелі людей, розповсюджено листівки на протипожежну тематику та вручено пропозиції про усунення порушень вимог пожежної безпеки. Люди запевняли рятувальників, що правил життєдіяльності у побуті дотримуються, адже розуміють, якого лиха може завдати неконтрольований вогонь.
22 Липня, 2024 р., 08:09
З метою запобігання загибелі людей на водних об’єктах, а також задля роз’яснення відпочивальникам правил безпечного поводження на воді рятувальники Білоцерківського РУ провели профілактичний рейд на водоймах Сквирської громади Білоцерківського району. Під час роз’яснювальної роботи рятувальники пояснили людям, у чому небезпека купання у не відведених для цього місцях, застерегли від пірнання у воду з обривів та мостів і нагадали про заборону купання у нетверезому стані. Також фахівці ДСНС звернули увагу дорослих на постійний нагляд за дітьми й наголосили, що небезпечно купатися поодинці та відпливати далеко від берега. Співробітники ДСНС роздали пам’ятки попереджувального характеру з основними правилами безпечного поводження на воді.
19 Липня, 2024 р., 14:10
Про правила безпеки інформативно, доступно та цікаво з газетою «Палаючі новини»
18 Липня, 2024 р., 08:10
Нагадали правила пожежної безпеки під час збору зернових культур, роз’яснили небезпеку куріння та використання відкритого вогню під час зернозбиральної кампанії, а також здійснили перевірку справності вогнегасників на комбайнах і автомобілях. Особливу увагу звертали на комплектацію та справність збиральної техніки, наявність та справність первинних засобів пожежогасіння на комбайнах, автомобілях та іншій техніці залученої до збирання врожаю.
17 Липня, 2024 р., 14:27
16 Липня, 2024 р., 15:05