Державна служба України з надзвичайних ситуацій

16 Травня, 2024 р., 08:06
   З метою попередження пожеж та загибелі на них людей працівники Білоцерківського РУ ГУ ДСНС України у Київській області спільно з представниками міської ради провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання та інформаційно-профілактичні заходи серед мешканців міста Сквира. Працівники ДСНС провели бесіди з громадянами, щоб нагадати про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побуті. Довели статистику пожеж та основні причини їх виникнення. Громадянам пояснили, що почастішали випадки виникнення пожеж у житловому секторі. В ході відпрацювання проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення з основ пожежної безпеки, попередження травмування та загибелі людей, розповсюджено листівки на протипожежну тематику та вручено пропозиції про усунення порушень вимог пожежної безпеки. Люди запевняли рятувальників, що правил життєдіяльності у побуті дотримуються, адже розуміють, якого лиха може завдати неконтрольований вогонь.
14 Травня, 2024 р., 13:20
   Рятувальники Білоцерківсього РУ  провели профілактичну роботу у сільськогосподарському підприємстві Сквирщини. Першочерговим завданням для рятувальників є забезпечення пожежної безпеки та акцентовано значну увагу на обладнанні техніки необхідним комплектом первинних засобів  пожежогасіння.
14 Травня, 2024 р., 13:18
   Пожежі в екосистемах є серйозною проблемою, яка може мати довготривалі наслідки для навколишнього середовища і здоров'я людей. Рятувальники вкотре намагаються донести до свідомості громадян правила, що можуть врятувати життя, зберегти майно.
14 Травня, 2024 р., 08:22
   Потепліло і підлітки стали все більше часу проводити на природі. Запитайте, чи пам’ятають вони, чому розкладати багаття, підпалювати суху траву, листя, сміття та користуватися запальничкою чи сірниками на відкритих територіях — це погана ідея
13 Травня, 2024 р., 15:14
   Працівники ДСНС Білоцерківського району провели обстеження пунктів національного мультипредметного тестування, розміщених на базі навчальних закладів в районі.
13 Травня, 2024 р., 08:30
   Працівники Білоцерківського районного управління з повітря здійснюють моніторинг загорянь в природних екосистемах. Для охоплення більшої кількості оглянутої території та покращення оперативності за допомогою квадрокоптеру здійснено обліт територій Сквирської територіальної громади. Саме в ході таких заходів виявляються місця горіння, спалювання сухої рослинності та потенційні порушники - палії.
07 Травня, 2024 р., 10:16
З метою запобігання загибелі людей на водних об’єктах, а також задля роз’яснення відпочивальникам правил безпечного поводження на воді рятувальники Білоцерківського РУ провели профілактичний рейд на водоймах Сквирської громади Білоцерківського району. Під час роз’яснювальної роботи рятувальники пояснили людям, у чому небезпека купання у не відведених для цього місцях, застерегли від пірнання у воду з обривів та мостів і нагадали про заборону купання у нетверезому стані. Також фахівці ДСНС звернули увагу дорослих на постійний нагляд за дітьми й наголосили, що небезпечно купатися поодинці та відпливати далеко від берега. Співробітники ДСНС роздали пам’ятки попереджувального характеру з основними правилами безпечного поводження на воді.