15 Травня, 2024 р., 16:30
За повідомленням ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» з метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у мережах Сквирської міської територіальної громади. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:
14 Травня, 2024 р., 16:06
   Інформуємо про проведення масового вибуху 15 травня 2024 року в період з 08:00 до 17:00 на Шамраївському гранітному кар’єpi, відповідно до погодженого плану розвитку гірничих робіт на 2024 рік, для отримання сировини (Гірничої маси) для подальшого виробництва щебеневої продукції.
13 Травня, 2024 р., 08:17
03 Травня, 2024 р., 08:57
Звіт по відновленню і підтримці сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану р.Сквирка, з метою захисту від підтоплення центральної частини від вул. Тараса Шевченка до вул. Затишної  в м.Сквира Білоцерківського району Київської області.Звіт по відновленню і підтримці сприятливого гідрологічного режиму та санітарного станурежиму ТУТ