Сквирська міська громада
Київська область, Білоцерківський район

09 Липня, 2024 р., 12:52
Інформуємо про проведення масового вибуху 10 липня 2024 року в період з 08:00 до 20:00 на Шамраївському гранітному кар’єpi, відповідно до погодженого плану розвитку гірничих робіт на 2024 рік, для отримання сировини (Гірничої маси) для подальшого виробництва щебеневої продукції.
05 Липня, 2024 р., 08:41
За повідомленням ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» з метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у мережах Сквирської міської територіальної громади. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:
04 Липня, 2024 р., 11:28
01 Липня, 2024 р., 10:54
УВАГА!!! ПЕРЕНЕСЕНО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ на 10.07.2024 (СЕРЕДА)
01 Липня, 2024 р., 08:21
27 Червня, 2024 р., 13:51
          У зв'язку з проведенням робіт по технічному обслуговуванню внутрішньобудинкових газових мереж в липні 2024 року буде припинено газопостачання багатоповерхових житлових будинків згідно графіку.
26 Червня, 2024 р., 08:45
25 Червня, 2024 р., 15:20