Сквирська міська громада
Київська область, Білоцерківський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Сквирська міська рада (організатор) оголошує конкурс з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування № 10 «Міський кільцевий»

Дата: 02.01.2024 08:25
Кількість переглядів: 62

Сквирська міська рада (організатор)

оголошує конкурс з перевезення пасажирів на міському автобусному

 маршруті загального користування № 10 «Міський кільцевий»

 

Об’єкт конкурсу на 05 лютого 2024 року наведений в додатку

 

Конкурс на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування проводиться відповідно статті 43 Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», рішень виконавчого комітету Сквирської міської ради від 13.01.2022 року    №20/2 «Про затвердження умов конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Сквирської міської територіальної громади» та від 19.12.2023 року № 28/34 «Про оголошення конкурсу з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування № 10 «Міський кільцевий».

 Засідання конкурсного комітету відбудеться 05 лютого 2024 року. Початок засідання об 11:00 год. в приміщені Сквирської міської ради за адресою: м. Сквира, вул. Карла Болсуновського (Богачевського), 28, 3 поверх, малий зал засідань ради.

Документи на участь в конкурсі, який відбудеться 05 лютого 2024 року, подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах), з надписом «На конкурс 05 лютого 2024 року» за адресою: 09001, м. Сквира, вул. Карла Болсуновського (Богачевського), 28, кабінет 25 (відділ економічно-інвестиційної діяльності та агропромислового розвитку). Графік прийому документів: понеділок - п’ятниця з 8:00 до 16:30, обідня перерва з 12:00 до 12:30. Кінцевий термін подання документів до 18.01.2024 включно.

Для участі у конкурсі перевізник-претендент подає документи, визначені статтею 46 Закону України «Про автомобільний транспорт» та Порядком проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03.08.2008 №1081, за формою згідно з додатками 1-4.

1. Заява на участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування.

2. Відомості про автобуси, які будуть використовуватися на автобусному маршруті.

3. Відомості про додаткові умови обслуговування маршруту.

4. Анкета до заяви про участь у конкурсі з перевезення пасажирів або продовження строку дії договору (дозволу).

Документи, подані перевізником-претендентом для участі в конкурсі, пронумеровуються, прошнуровуються, підписуються автомобільним перевізником або уповноваженою особою автомобільного перевізника із зазначенням кількості сторінок цифрами і словами.

Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах).

Конверт (пакет) з позначкою «№ 1», який містить документи для участі у конкурсі, відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття.

Конверт (пакет) з позначкою «№ 2», який містить документи з інформацією про те, на який об’єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент, відкривається під час засідання конкурсного комітету.

У разі подання перевізником-претендентом документів для участі в кількох конкурсах, що проводяться на одному засіданні, ним робиться однакова відмітка на конвертах № 1 і 2, які стосуються одного і того ж конкурсу, що дасть змогу визначити приналежність їх одне одному.

            Додаткову інформацію щодо умов проведення конкурсу Ви можете отримати у відділі економічно-інвестиційної діяльності та агропромислового розвитку Сквирської міської ради за адресою: 09001, м. Сквира, вул. Карла Болсуновського (Богачевського), 28, кабінет № 25. Контактні телефони: (04568) 5-36-95;  (04568) 5-36-05.    

 

Об’єкт конкурсу з перевезення пасажирів

 

№ з/п

Назва маршруту

Траса слідування
(населені пункти)

№ рейсу

Протяжність маршруту

Періодичність виконання перевезень

Порядок здійснення рейсів

Клас автобусів

Мінімальна кількість автобусів для виконання рейсів (без врахування резерву)

Місць для сидіння пасажирів (від…)

1

2

 

3

4

5

6

7

8

9

1

Міський кільцевий

Площа Героїв Небесної Сотні (Укртелеком) – вул. Соборна – вул. Липовецька – вул. Віктора Кібенка – вул. Партизанська – вул. Тараса Шевченка – вул. Київська (АС «Сквира») – вул. Незалежності (до заводу Будматеріалів) – вул. Карла Болсуновського (спортивна школа) – пров. Якушкіна (ЦНАП) – площа Героїв Небесної Сотні (Укртелеком)

10

15,3

постійно, щоденно

самостійно

М2, М3, І, ІІ, ІІІ

1

18

 

Начальниця відділу економічно-інвестиційної

діяльності та агропромислового розвитку                                                                                        Оксана СУСЛОВА

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора