Дата: 04.01.2024 15:59

У закладах освіти Сквирської громади із закінченням першого семестру навчального року пройшли і новорічно-різдвяні свята, яких так з нетерпінням чекають діти й дорослі, бо знову починають вірити у казку, сподіватися на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадувати бажання.

У закладах відбулися свята «Новий рік – наших мрій і надій оберіг», «Новорічна рукавичка», «Новий рік іде у дім, хай же мирно буде в нім!», розвага «Різдво у бабусі», казкове свято "Наш веселий Новий рік", святкові програми «Новорічний потяг», «Хай уся земля почує – Украна колядує!», новорічно-різдвяні флешмоби, діти виготовляли новорічні відеопривітання, театралізовані різдвяні привітання, брали участь у різвяних благодійних ярмарках. Також колективи закладів освіти взяли участь в волонтерських акціях «Коробочка тепла для захисників та захисниць», «Разом до Перемоги», «Миколай зустрічай – ЗСУ допомагай!».

Під час заходів у закладах дошкільної освіти  діти з цікавістю поринули у дивовижний новорічний світ казки з веселими піснями, цікавими іграми, веселими хороводами та таночками, брали участь у казкових сценках.

На завершення свят вихованці дошкільних груп та учні 1-4 класів отримали 1783 солодкі подарунки.