До уваги суб’єктів господарювання у сфері аквакультури

Дата: 05.01.2024 10:39

Наказом Міністерства аграрної політики «Про затвердження форми звітності у сфері аквакультури та інструкції щодо її заповнення» від 11.09.2023 № 655 затвержено Форму звітності № 1А-аквакультура (річна) «Звіт про аквакультуру за 20__ рік» та Інструкцію щодо заповнення цієї форми звітності. Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 01 грудня 2023 р. за № 2090/41146 та набирає чинності з 1 січня 2024 року.

Звіт подається юридичними особами або фізичними особами-підприємцями, які здійснюють виробництво продукції аквакультури, до територіального органу Держрибагентства за місцезнаходженням /задекларованим/ зареєстрованим місцем проживання (перебування) суб'єкта аквакультури не пізніше ніж 10 січня року, наступного за звітним.