Пожежа в селі Кривошиїнці

Дата: 05.01.2024 12:48

О 08.30 до оперативно-диспетчерської служби Білоцерківського району надійшло повідомлення про загорання по вул..Миру в селі Кривошиїнці Білоцерківського району, Сквирська міська територіальна громада.

На місце події направлено особовий склад 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Сквира.

По прибуттю за результатами розвідки встановлено, що відбулося загорання житлового будинку. На гасіння пожежі подано 2 ствола «PROTEK».

Пожежу локалізовано о 09:08 та повністю ліквідовано о 09:52, внаслідок пожежі вогнем знищено покрівлю 100 м.кв., перекриття 4 м.кв., житлову кімнату та речі домашнього вжитку.

На місці події працювало 7 чоловік особового складу та 2 одиниці пожежно-рятувальної техніки, та одна одиниця техніки ДПК  ТОВ «Агрохарш».

Причина пожежі встановлюється. Потерпілих та загиблих на місці подій не виявлено.