Вихованці Сквирської ДЮСШ Хоменко Роман та Оскілко Вадим на Чемпіонаті Європи

Дата: 08.01.2024 14:21

Хоменко Роман (2006 р.н.) та Оскілко Вадим (2006 р.н.) з 2015 року навчалися на відділенні гандболу у Сквирській ДЮСШ. Під керівництвом тренера-викладача Андрія Хомяка ставали переможцями та призерами Чемпіонату України з гандболу серед юнаків 2006 року народження.

З 2020 року Роман та Вадим були відібрані до Київського обласного спортивного фахового коледжу у місті Бровари де отримали звання "Кандидат у майстри спорту України з гандболу", посівши друге місце в Чемпіонаті України першої ліги серед чоловіків.

На даний час Роман продовжує навчання в коледжі, а Вадим виступає в Німецькому клубі "Grosswollstadt".

У 2023 році хлопців було відібрано до збірної України з гандболу в категорії U 18.

В складі збірної вони представляли нашу державу на відбірковому турнірі в місті Зубржі у Чехії, де здобули путівку на Чемпіонат Європи, який відбудеться влітку 2024 року в Чорногорії.

Вадим також входить до складу збірної України із пляжного гандболу U 18. Влітку 2023 року у місті Прага (Чехія) збірна посіла шосте місце на Чемпіонаті Європи.

Побажаємо нашим юним спортсменам та їх наставникам перемог.