Сквирська міська громада
Київська область, Білоцерківський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Проєкт про затвердження Порядку встановлення розміру орендної плати за земельні ділянки комунальної власності на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області

Дата: 07.02.2024 15:14
Кількість переглядів: 39

ПРОЄКТ

 

 

 • МІСЬКА РАДА

 

 • РІ Ш Е Н Н Я

 

від                  2024 року                    м. Сквира                             №        -     -VIII

Про затвердження Порядку встановлення розміру орендної плати за земельні ділянки комунальної власності на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області

 

Відповідно до ст.ст. 12, 93, 95, 96, 122, 123, 124, 125, 126, 126-1, 134 Земельного кодексу України, Водного кодексу України, Цивільного кодексу України, Податкового кодексу України, Бюджетного кодексу України, Закону України «Про оренду землі», Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про державний земельний кадастр», Закону України «Про захист економічної конкуренції», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою нормативного регулювання та удосконалення механізму визначення ставок річної орендної плати за земельні ділянки, забезпечення оптимального рівня надходження від орендної плати за землю, Сквирська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Затвердити Порядок встановлення розміру орендної плати за земельні ділянки комунальної власності на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області (додається).

2. Рішення підлягає оприлюдненню на офіційному вебсайті Сквирської міської ради.

3. Рішення набуває чинності з 01 січня 2025 року.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Сквирської міської ради з питань  підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури.

 

 

Міська голова                                                                   Валентина ЛЕВІЦЬКА

 

 

 •  

 

 • міської голови                                                 Людмила СЕРГІЄНКО

 

 • міської ради                                                             Тетяна ВЛАСЮК

 

 • організаційного відділу
 • ради (уповноважений з питань
 • та виявлення корупції)                                    Віктор САЛТАНЮК

 

 • відділу з питань юридичного
 • ради та діловодства                                                Ірина КВАША

 

Начальниця фінансового управління                                     Ірина КРУКІВСЬКА

 

 • відділу з питань
 • ресурсів та кадастру                           Людмила ПАНІМАТЧЕНКО

 

 • :
 • спеціаліст відділу з питань
 • ресурсів та кадастру                                        Людмила ОСКІЛКО

 

 • до внесення на
 • та затвердження сесією
 • постійної комісії Сквирської
 • ради з питань підприємництва,
 • сільського господарства,
 • будівництва
 • архітектури                                                                  Віктор ДОРОШЕНКО

 

 

Додаток
до рішення

Сквирської міської ради
від «___» _________ 2024 р.

№     -       -VIII

 

ПОРЯДОК

встановлення розміру орендної плати за земельні ділянки комунальної власності на території Сквирської міської територіальної громади

Білоцерківського району Київської області

 

1. Загальні положення

 

1.1. Порядок про встановлення розміру орендної плати за земельні ділянки комунальної власності на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області (далі - Порядок) визначає єдині умови укладання договорів оренди землі, за якими, відповідно до Земельного кодексу України, Закону України «Про оренду землі», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», орендодавцем земельних ділянок виступає Сквирська міська рада.

1.2. Порядок регламентує принципи встановлення розмірів орендної плати у відповідності до категорії земель та виду цільового призначення земельних ділянок, встановлених відповідно до Класифікатора видів цільового призначення земельних ділянок (додатку 59 до «Порядку ведення Державного земельного кадастру», затвердженого постановою Кабінету міністрів України  від 17.10.2012р. №1051).

 

2. Законодавчо-нормативна база

 

2.1. Конституція України.

2.2. Земельний кодекс України.

2.3. Цивільний кодекс України.

2.4. Податковий кодекс України.

2.5. Бюджетний кодекс України.

2.6. Закони України:

2.6.1. «Про оренду землі».

2.6.2. «Про захист економічної конкуренції».

2.6.3. «Про місцеве самоврядування в Україні».

2.6.4. «Про Державний земельний кадастр».

2.6.5. «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності».

2.6.6. «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

2.6.7. «Про землеустрій».

2.6.8. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності».

2.7. Постанови Кабінету Міністрів України:

2.7.1. «Про затвердження Типового договору оренди землі» від 03.03.2004 № 220.

2.7.2. «Про затвердження Типового договору оренди землі в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом» від 02.06.2021 № 572.

2.7.3. «Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру» від 17.10.2012 № 1051.

2.7.3. «Деякі питання оренди земель» від 13.12.06 1724

2.8. Наказ Міністерства доходів та зборів № 865 від 31.12.2013 р. «Про затвердження форми Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності)»

 

3. Терміни та визначення

 

3.1. Плата за землю - обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

3.2. Оренда землі - це засноване на договорі строкове платне володіння і користування земельною ділянкою, необхідною орендареві для проведення підприємницької та інших видів діяльності.

3.3. Орендна плата за землю - обов'язковий платіж, який орендар вносить орендодавцеві за користування земельною ділянкою.

3.4. Платники орендної плати - орендарі земельних ділянок. Підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки.

3.5. Об'єктами орендної плати за землю є земельні ділянки державної та комунальної власності надані в оренду.

3.6. Базою плати за землю є нормативна грошова оцінка земельних ділянок з урахуванням коефіцієнта індексації.

3.7. Розмір та умови внесення орендної плати встановлюються у договорі оренди між Сквирською міською радою і орендарем.

3.8. Інші терміни та визначення, які застосовуються в даному Порядку, вживаються у значенні, що вказані у нормативних актах та перелічених у розділі 2 цього Порядку.

 

 

4. Податковий період для плати за землю

 

4.1. Базовим податковим (звітним) періодом для плати за землю є календарний рік.

4.2. Базовий податковий (звітний) рік починається 1 січня і закінчується 31 грудня того ж року (для новостворених підприємств та організацій, а також у зв'язку із набуттям права власності та/або користування на нові земельні ділянки може бути меншим 12 місяців).

5. Порядок встановлення та розміру орендної плати

 

5.1. Підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки.

5.2. Платником орендної плати є орендар земельної ділянки. Орендна плата справляється виключно у грошовій формі. Передача продукції в рахунок орендної плати не передбачається. Орендна плата обчислюється та сплачується з дня виникнення права користування земельною ділянкою.

5.3. Об'єктом оподаткування є земельна ділянка, надана в оренду.

5.4. Розмір та умови внесення орендної плати встановлюються у договорі оренди між орендодавцем (власником) і орендарем.

5.5. Розмір орендної плати встановлюється у договорі оренди, але річна сума платежу:

5.5.1. не може бути меншою за розмір земельного податку:

- для земельних ділянок, нормативну грошову оцінку яких проведено, - у розмірі не більше 3 відсотків їх нормативної грошової оцінки, для земель загального користування - не більше 1 відсотка їх нормативної грошової оцінки, для сільськогосподарських угідь - не менше 0,3 відсотка та не більше 1 відсотка їх нормативної грошової оцінки;

- для земельних ділянок, нормативну грошову оцінку яких не проведено, - у розмірі не більше 5 відсотків нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по Автономній Республіці Крим або по області, для сільськогосподарських угідь - не менше 0,3 відсотка та не більше 5 відсотків нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по Автономній Республіці Крим або по області;

5.5.2. розмір орендної плати не може перевищувати 12 відсотків нормативної грошової оцінки.

5.6. Розмір орендної плати може перевищувати граничний розмір орендної плати, встановлений у підпункті 5.5.2, у разі визначення орендаря на конкурентних засадах.

5.7. Плата за суборенду земельних ділянок не може перевищувати орендної плати.

5.8. Податковий період, порядок обчислення орендної плати, строк сплати та порядок її зарахування до місцевого бюджету застосовується відповідно до вимог статей 285-287 Податкового кодексу України.

5.9. Базою для обчислення орендної плати є нормативна грошова оцінка земельної ділянки, яка надається в оренду.

5.10. Орендна плата щорічно індексується на коефіцієнт індексації нормативно-грошової оцінки землі, у порядку визначеному Податковим кодексом України та іншим законодавством, за затвердженими Кабінетом Міністрів України формами, що заповнюються під час укладання або зміни умов договору оренди чи продовження його дії.

5.11. Розмір орендної плати за земельні ділянки встановлюється відповідно до категорій та цільового призначення земель у відсотках від нормативної грошової оцінки (додаток 1).

5.12. У разі припинення права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у користуванні у поточному році.

 

6. Порядок внесення орендної плати за землю

 

6.1. Землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою.

6.2. Орендна плата вноситься Орендарем згідно з умовами договору оренди.

6.2.1. Податкове зобов'язання щодо плати за землю, визначене у податковій декларації на поточний рік, сплачується рівними частками власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця.

6.2.2. Податкове зобов'язання з плати за землю, визначене у податковій декларації, у тому числі за нововідведені земельні ділянки, сплачується власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця.

6.2.3. Орендна плата фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

6.3. Орендна плата вноситься у такі строки:

6.3.1. За земельні ділянки комунальної власності, набуті в оренду за результатами земельних торгів:

- за перший рік - не пізніше трьох банківських днів з дня укладення договору оренди;

- починаючи з наступного року - відповідно до Податкового кодексу України;

6.3.2. За земельні ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності, набуті в оренду без проведення земельних торгів:

- за перший рік - у п’ятиденний строк після підписання договору оренди;

- починаючи з наступного року - відповідно до Податкового кодексу України;

6.3.3. За земельні ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності без проведення земельних торгів у такі строки:

 - за перший рік - у п’ятиденний строк після підписання договору оренди;

- починаючи з наступного року - відповідно до Податкового кодексу України.

6.4. У разі невнесення орендної плати у строки, визначені умовами договору оренди застосовуються штрафні санкції і пені відповідно до чинного законодавства.

6.5. Плата за оренду землі зараховується до місцевого бюджету в порядку, визначеному чинним законодавством.

6.6. Контроль за дотриманням вимог податкового законодавства у частині сплати орендної плати до місцевого бюджету здійснюється органами державної податкової служби.

 

7. Зміна розміру орендної плати

 

7.1. Розмір орендної плати, визначений даним Порядком, підлягає обов’язковому перегляду у разі:

- зміни граничних розмірів орендної плати, визначених Податковим кодексом України;

- зміни цільового призначення земельної ділянки;

- зміни нормативної грошової оцінки земель комунальної власності;

- в інших випадках, передбачених законом.

7.2. Розмір орендної плати, визначений у договорах оренди землі, що укладені до введення в дію даного Порядку, переглядається у разі:

- закінчення дії договору та/або його поновлення;

- в інших випадках, передбачених законом.

7.3 Розмір орендної плати за земельні ділянки комунальної власності, які передані в оренду за результатами земельних торгів, не може переглядатися у бік зменшення.

 

8. Відповідальність

 

8.1. Відповідальність за повноту та правильність справляння, своєчасність сплати плати за землю до міського бюджету покладається на платників плати за землю відповідно до вимог чинного законодавства України.

 

 

Міська голова                                                             Валентина ЛЕВІЦЬКА

Додаток 1

до Порядку

Розмір орендної плати за земельні ділянки відповідно до категорій та цільового призначення земель для юридичних та фізичних осіб на території Сквирської міської територіальної громади

Код виду цільового призначення

Назва виду цільового призначення

Ставка орендної плати (% від НГО)

 

Земельні ділянки сільськогосподарського призначення (земельні ділянки, надані для виробництва сільськогосподарської продукції, здійснення сільськогосподарської науково-дослідної та навчальної діяльності, розміщення відповідної виробничої інфраструктури, у тому числі інфраструктури оптових ринків сільськогосподарської продукції, або призначені для цих цілей; земельні ділянки, надані для діяльності у сфері надання послуг у сільському господарстві, та інше)

 

01.01

Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

12

01.02

Для ведення фермерського господарства

12

01.03

Для ведення особистого селянського господарства

3

01.04

Для ведення підсобного сільського господарства

3

01.05

Для індивідуального садівництва

3

01.06

Для колективного садівництва

3

01.07

Для городництва

3

01.08

Для сінокосіння і випасання худоби

3

01.09

Для дослідних і навчальних цілей

-

01.10

Для пропаганди передового досвіду ведення сільського господарства

-

01.11

Для надання послуг у сільському господарстві

3

01.12

Для розміщення інфраструктури оптових ринків сільськогосподарської продукції

12

01.13

Для іншого сільськогосподарського призначення

12

01.14

Для цілей підрозділів 01.01-01.13, 01.15-01.19 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

3

01.15

Земельні ділянки запасу під сільськогосподарськими будівлями і дворами

12

01.16

Земельні ділянки під полезахисними лісовими смугами

3

01.17

Земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянами чи юридичними особами)

3

01.18

Земельні ділянки загального користування, які використовуються як польові дороги, прогони

3

01.19

Земельні ділянки під громадськими сіножатями та громадськими пасовищами

3

 

Земельні ділянки житлової забудови (земельні ділянки, які використовуються для розміщення житлової забудови (житлові будинки, гуртожитки, господарські будівлі та інше); земельні ділянки, які використовуються для розміщення гаражного будівництва)

 

02.01

Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

3

02.02

Для колективного житлового будівництва

3

02.03

Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку

3

02.04

Для будівництва і обслуговування будівель тимчасового проживання

3

02.05

Для будівництва індивідуальних гаражів

12

02.06

Для колективного гаражного будівництва

12

02.07

Для іншої житлової забудови

12

02.08

Для цілей підрозділів 02.01-02.07, 02.09-02.12 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

3

02.09

Для будівництва і обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови

3

02.10

Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури

3

02.11

Земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам)

3

02.12

Земельні ділянки загального користування, які використовуються як внутрішньоквартальні проїзди, пішохідні зони

3

 

Земельні ділянки громадської забудови (земельні ділянки, які використовуються для розміщення громадських будівель і споруд (готелів, офісних будівель, торговельних будівель, для публічних виступів, для музеїв та бібліотек, для навчальних та дослідних закладів, для лікарень та оздоровчих закладів), інших об’єктів загального користування)

 

03.01

Для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та органів місцевого самоврядування

3

03.02

Для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти

3

03.03

Для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги

3

03.04

Для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій

3

03.05

Для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування

3

03.06

Для будівництва та обслуговування будівель екстериторіальних організацій та органів

3

03.07

Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі:

 • м. Сквира
 • сільські населені пункти Сквирської міської територіальної громади

 

12

5

03.08

Для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування

12

03.09

Для будівництва та обслуговування будівель кредитно-фінансових установ

12

03.10

Для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку

12

03.11

Для будівництва та обслуговування будівель і споруд закладів науки

3

03.12

Для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування

3

03.13

Для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування

12

03.14

Для розміщення та постійної діяльності органів і підрозділів ДСНС

3

03.15

Для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови

3

03.16

Для цілей підрозділів 03.01-03.15, 03.17-03.20 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

-

03.17.

Для розміщення та експлуатації закладів з обслуговування відвідувачів об’єктів рекреаційного призначення

3

03.18

Для розміщення та експлуатації установ/місць виконання покарань

3

03.19

Земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам)

3

03.20

Земельні ділянки загального користування, які використовуються як внутрішньоквартальні проїзди, пішохідні зони

3

 

Земельні ділянки природно-заповідного фонду (природні території та об’єкти (природні заповідники, національні природні парки, біосферні заповідники, регіональні ландшафтні парки, заказники, пам’ятки природи, заповідні урочища), а також штучно створені об’єкти (ботанічні сади, дендрологічні парки, зоологічні парки, парки-пам’ятки садово-паркового мистецтва), що надаються в постійне користування спеціальним адміністраціям територій та об’єктів природно-заповідного фонду (крім земельних ділянок під об’єктами природно-заповідного фонду, що включені до їх складу без вилучення)

 

04.01

Для збереження та використання біосферних заповідників

-

04.02

Для збереження та використання природних заповідників

-

04.03

Для збереження та використання національних природних парків

-

04.04

Для збереження та використання ботанічних садів

-

04.05

Для збереження та використання зоологічних парків

-

04.06

Для збереження та використання дендрологічних парків

-

04.07

Для збереження та використання парків-пам’яток садово-паркового мистецтва

-

04.08

Для збереження та використання заказників

-

04.09

Для збереження та використання заповідних урочищ

-

04.10

Для збереження та використання пам’яток природи

-

04.11

Для збереження та використання регіональних ландшафтних парків

-

 

Земельні ділянки іншого природоохоронного призначення

 

05.01

Земельні ділянки іншого природоохоронного призначення (земельні ділянки, в межах яких є природні об’єкти, що мають особливу наукову цінність, та які надаються для збереження і використання цих об’єктів, проведення наукових досліджень, освітньої та виховної роботи)

-

05.02

Земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам)

-

 

Земельні ділянки оздоровчого призначення (земельні ділянки, що мають природні лікувальні властивості, які використовуються або можуть використовуватися для профілактики захворювань і лікування людей)

 

06.01

Для будівництва і обслуговування санаторно-оздоровчих закладів

-

06.02

Для розробки родовищ природних лікувальних ресурсів

-

06.03

Для інших оздоровчих цілей

-

06.04

Для цілей підрозділів 06.01-06.03, 06.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

-

06.05

Земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам)

-

 

Земельні ділянки рекреаційного призначення (земельні ділянки зелених зон і зелених насаджень міст та інших населених пунктів, навчально-туристських та екологічних стежок, маркованих трас, земельні ділянки, зайняті територіями будинків відпочинку, пансіонатів, об’єктів фізичної культури і спорту, туристичних баз, кемпінгів, яхт-клубів, стаціонарних і наметових туристично-оздоровчих таборів, будинків рибалок і мисливців, дитячих туристичних станцій, дитячих та спортивних таборів, інших аналогічних об’єктів, а також земельні ділянки, надані для дачного будівництва і спорудження інших об’єктів стаціонарної рекреації)

 

07.01

Для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення

3

07.02

Для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту

3

07.03

Для індивідуального дачного будівництва

3

07.04

Для колективного дачного будівництва

3

07.05

Для цілей підрозділів 07.01-07.04, 07.06-07.09 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

-

07.06

Для збереження, використання та відтворення зелених зон і зелених насаджень

-

07.07

Земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам)

-

07.08

Земельні ділянки загального користування, які використовуються як зелені насадження загального користування

-

07.09

Земельні ділянки загального користування відведені під місця поховання

-

 

Земельні ділянки історико-культурного призначення (земельні ділянки, на яких розташовані: пам’ятки культурної спадщини, їх комплекси (ансамблі), історико-культурні заповідники, історико-культурні заповідні території, охоронювані археологічні території, музеї просто неба, меморіальні музеї-садиби)

 

08.01

Для забезпечення охорони об’єктів культурної спадщини

-

08.02

Для розміщення та обслуговування музейних закладів

-

08.03

Для іншого історико-культурного призначення

-

08.04

Для цілей підрозділів 08.01-08.03, 08.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

-

08.05

Земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам)

-

 

Земельні ділянки лісогосподарського призначення (земельні ділянки, вкриті лісовою рослинністю, а також не вкриті лісовою рослинністю, нелісові земельні ділянки, які надані та використовуються для потреб лісового господарства, крім земельних ділянок, зайнятих зеленими насадженнями у межах населених пунктів, які не віднесені до категорії лісів, а також земельних ділянок, зайнятих окремими деревами і групами дерев, чагарниками на сільськогосподарських угіддях, присадибних, дачних і садових ділянках)

 

09.01

Для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг

3

09.02

Для іншого лісогосподарського призначення

3

09.03

Для цілей підрозділів 09.01-09.02, 09.04-09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

-

09.04

Для розміщення господарських дворів лісогосподарських підприємств, установ, організацій та будівель лісомисливського господарства

3

09.05

Земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам)

3

 

Земельні ділянки водного фонду (земельні ділянки, зайняті морями, річками, озерами, водосховищами, іншими водними об’єктами, болотами, а також островами, не зайнятими лісами; прибережними захисними смугами вздовж морів, річок та навколо водойм, крім земель, зайнятих лісами; гідротехнічними, іншими водогосподарськими спорудами та каналами, а також земельні ділянки, виділені під смуги відведення для них; береговими смугами водних шляхів)

 

10.01

Для експлуатації та догляду за водними об’єктами

7

10.02

Для облаштування та догляду за прибережними захисними смугами

3

10.03

Для експлуатації та догляду за смугами відведення

3

10.04

Для експлуатації та догляду за гідротехнічними, іншими водогосподарськими спорудами і каналами

3

10.05

Для догляду за береговими смугами водних шляхів

3

10.06

Для сінокосіння

3

10.07

Для рибогосподарських потреб

7

10.08

Для культурно-оздоровчих потреб, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей

3

10.09

Для проведення науково-дослідних робіт

3

10.10

Для будівництва та експлуатації гідротехнічних, гідрометричних та лінійних споруд

3

10.11

Для будівництва та експлуатації санаторіїв та інших лікувально-оздоровчих закладів у межах прибережних захисних смуг морів, морських заток і лиманів

-

10.12

Для цілей підрозділів 10.01-10.11, 10.13-10.16 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

-

10.13

Земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам)

3

10.14

Водні об’єкти загального користування

3

10.15

Земельні ділянки під пляжами

3

10.16

Земельні ділянки під громадськими сіножатями

3

 

Земельні ділянки промисловості (земельні ділянки, надані для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд промислових, гірничодобувних, транспортних та інших підприємств, їх під’їзних шляхів, інженерних мереж, адміністративно-побутових будівель, інших споруд)

 

11.01

Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами

5

11.02

Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості

5

11.03

Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств

5

11.04

Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води)

5

11.05

Для цілей підрозділів 11.01-11.04, 11.06-11.08 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

-

11.06

Земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам)

3

11.07

Земельні ділянки загального користування, які використовуються як зелені насадження спеціального призначення

3

11.08

Земельні ділянки загального користування, відведенні для цілей поводження з відходами

3

 

Земельні ділянки транспорту (земельні ділянки, надані підприємствам, установам та організаціям залізничного, автомобільного транспорту і дорожнього господарства, морського, річкового, авіаційного, трубопровідного транспорту та міського електротранспорту для виконання покладених на них завдань щодо експлуатації, ремонту і розвитку об’єктів транспорту)

 

12.01

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту

3

12.02

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд морського транспорту

-

12.03

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд річкового транспорту

-

12.04

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства

3

12.05

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд авіаційного транспорту

-

12.06

Для розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту

3

12.07

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд міського електротранспорту

-

12.08

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій

3

12.09

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд іншого наземного транспорту

3

12.10

Для цілей підрозділів 12.01-12.09, 12.11-12.13 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

-

12.11

Для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу

3

12.12

Земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам)

-

12.13

Земельні ділянки загального користування, які використовуються як вулиці, майдани, проїзди, дороги, набережні

-

 

Земельні ділянки електронних комунікацій (земельні ділянки, надані під повітряні і кабельні телефонно-телеграфні лінії та супутникові засоби зв’язку, а також підприємствам, установам та організаціям для здійснення відповідної діяльності)

 

13.01

Для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд електронних комунікацій

12

13.02

Для розміщення та експлуатації будівель та споруд об’єктів поштового зв’язку

12

13.03

Для розміщення та експлуатації інших технічних засобів

12

13.04

Для цілей підрозділів 13.01-13.03, 13.05-13.06 та для збереження і використання земель природно-заповідного фонду

-

13.05

Для розміщення та постійної діяльності Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України

3

13.06

Земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам)

3

 

Земельні ділянки енергетики (земельні ділянки, надані в установленому порядку для розміщення, будівництва і експлуатації та обслуговування об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (атомні, теплові, гідро- та гідроакумулюючі електростанції, теплоелектроцентралі, котельні), об’єктів альтернативної енергетики (електростанції з використанням енергії вітру, сонця та інших джерел), об’єктів передачі електричної та теплової енергії (повітряні та кабельні лінії електропередачі, трансформаторні підстанції, розподільні пункти та пристрої, теплові мережі), виробничих об’єктів, необхідних для експлуатації об’єктів енергетики, в тому числі баз та пунктів)

 

14.01

Для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій

12

14.02

Для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії

12

14.03

Для цілей підрозділів 14.01-14.02, 14.04-14.06 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

-

14.04

Земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам)

3

14.05

Земельні ділянки загального користування, які використовуються як зелені насадження спеціального призначення

3

14.06

Земельні ділянки загального користування, відведені для цілей поводження з відходами

3

 

Земельні ділянки оборони (земельні ділянки, надані для розміщення і постійної діяльності військових частин, установ, військово-навчальних закладів, підприємств та організацій Збройних Сил, інших військових формувань, утворених відповідно до законодавства)

 

15.01

Для розміщення та постійної діяльності Збройних Сил

-

15.02

Для розміщення та постійної діяльності Національної гвардії

-

15.03

Для розміщення та постійної діяльності Державної прикордонної служби

-

15.04

Для розміщення та постійної діяльності Служби безпеки

-

15.05

Для розміщення та постійної діяльності Державної спеціальної служби транспорту

-

15.06

Для розміщення та постійної діяльності Служби зовнішньої розвідки України

-

15.07

Для розміщення та постійної діяльності інших, створених відповідно до законів, військових формувань

-

15.08

Для цілей підрозділів 15.01-15.07, 15.09-15.11 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонд

-

15.09

Для розміщення структурних підрозділів апарату МВС, територіальних органів, закладів, установ і підприємств, що належать до сфери управління МВС

-

15.10

Для розміщення та постійної діяльності Національної поліції, її територіальних органів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Національної поліції

-

15.11

Для розміщення структурних підрозділів Міноборони, територіальних органів, закладів, установ і підприємств, що належать до сфери управління Міноборони

-

 

 

Міська голова                                                            Валентина ЛЕВІЦЬКА

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора