Дата: 07.02.2024 15:17

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, відділ з питань земельних Сквирської міської ради повідомляє про розробку проєкту рішення  «Про затвердження Порядку встановлення розміру орендної плати за земельні ділянки комунальної власності на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області».

Мета проєкту - розв'язати шляхом державного регулювання, проблему регулювання та удосконалення механізму визначення ставок річної орендної плати за земельні ділянки комунальної власності на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області, забезпечення оптимального рівня надходження від орендної плати за землю.

З текстом проєкту рішення Сквирської міської ради та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись на офіційному веб-сайті: https://skvyrska.gromada.org.ua/

Строк приймання пропозицій та зауважень до проєкту регуляторного акту становить 1 місяць з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу надаються до відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради за адресою: 09001, Київська область, Білоцерківський район, м. Сквира, вул. Карла Болсуновського, 28, тел. (04568)53605; або на електронну адресу: [email protected].