Дата: 26.02.2024 08:33

Рятувальники Білоцерківського району для команди Руху юних рятувальників Сквирського академічного ліцею провели профілактичні бесіди в класі безпеки. Під час уроку юним рятувальника розповідали про дотримання правил безпеки у разі виявлення небезпечних знахідок, оскільки такі можуть бути вибухонебезпечними, також нагадали основні правила пожежної безпеки в різних життєвих ситуаціях. ДЮРПівцям дуже сподобався такий формат уроку, кожен з них мав змогу розповісти  історії, пов'язані із безпекою у власному житті. Наприкінці заходу всі дружно повторили номери виклику екстрених служб та пообіцяли працівникам ДСНС дотримуватися правил безпеки, будучи  відповідальними як вдома так і на вулиці.