Комусь «лебеді, то кохання», а комусь іграшка та жертва

Дата: 26.02.2024 08:44

Сьогодні, о 12 год. 34 хв. до оперативно-диспетчерської служби надійшло повідомлення  з проханням про допомогу пораненому лебедю в м. Сквира по вул. Дюканова. На місце виклику було направлено особовий склад 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Сквира. По прибуттю рятувальниками встановлено, що лебідь знаходиться в очереті та заплутаний в мотузці. Рятувальники відразу приступили до порятунку птаха, зловивши його доставили на берег, розплутали з мотузки та  на велике здивавуння працівники ДСНС виявили в лебеді поранення чотирьма стрілами, ймовірно дитячими. Пораненого птаха передали працівникам Українського товариства мисливців і рибалок Сквирщини.

На місці працювало  3 чоловік особового складу та автомобіль САРМ 7 ДПРЧ м.Сквира.