Сквирська міська громада
Київська область, Білоцерківський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Звіт постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку за 2023 рік

Дата: 14.02.2024 14:22
Кількість переглядів: 24

 

          Додаток 

        до рішення міської ради       

        від 14 лютого 2024 року

        №14-44–VІІІ

 

З В І Т

постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку 

за 2023 рік

 

Відповідно до планів роботи постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку та плану роботи Сквирської міської ради, комісія всебічно аналізувала та вносила пропозиції щодо поліпшення інформаційних довідок та проєктів рішень з таких питань: «Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сквирської міської територіальної громади на 2023 рік», «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сквирської міської територіальної громади на 2024 рік», про звіти про виконання бюджету та внесення змін до бюджету на 2023 рік, «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2024 рік», «Про стан запобігання злочинності  та утвердження законності на території Сквирської міської територіальної громади», «Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Збройних сил України, реалізації заходів та робіт з територіальної оборони на 2023 рік», «Про затвердження Програми фінансової підтримки Збройних Сил України, реалізації заходів та робіт з територіальної оборони на 2024 рік», «Про внесення змін та доповнень до Регламенту Сквирської міської ради VІІІ скликання» та ін.

Комісія постійно здійснювала контроль за дотриманням депутатами, міською головою та іншими посадовими особами норм Регламенту Сквирської міської ради.

Постійна комісія з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку попередньо розглядала кандидатури осіб, які пропонувались до обрання, затвердження, призначення або погодження відповідною радою, готувала висновки з цих питань.

Не залишились поза увагою постійної комісії питання щодо контролю за виконанням рішень міської ради. На особливому контролі комісії перебувало і перебуватиме питання підтримки Збройних Сил України. 

Так, комісією з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку спільно з постійною комісією Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку була внесена пропозиція щодо фінансування в сумі 5 млн.200 тис. грн. для придбання 61 безпілотника для потреб 72-ої окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців (72 ОМБр). Питання було розглянуто на сесії і за пропозиціями обох комісій, п.3 рішення сесії з цього приводу було покладено на постійні комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку та з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку. В порядку контролю на спільному засіданні обох комісій було заслухано Звіт заступниці міської голови Сергієнко Л.В. про виконання цього рішення. Постійний контроль з боку комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку дав можливість здійснити придбання дронів для 72 ОМБр імені Чорних Запорожців в грудні 2023 року.

В складі комісії працює чотири члени комісії, один з яких Кучинський І.В., який, перебуваючи в лавах ЗСУ, отримав тяжке поранення і змушений тричі на тиждень їздити до м.Києва, де проходить реабілітацію. Тому, через це - засідання комісії відвідує недостатньо.

Основною організаційною формою діяльності комісії є її засідання. За звітний період було проведено 8 засідань комісії, на яких розглянуто 71 питання. Питання для розгляду на засіданні завжди готуються професійно, постійно комісія вносить зміни, доповнення до проєктів рішень. Цим самим забезпечується ефективність прийнятих рішень.

 

Голова постійної комісії

Сквирської міської ради з питань

регламенту, депутатської етики,

законності та правопорядку Василь ГРИША


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора