Дата: 04.03.2024 16:43

Міська голова провела нараду з керівниками комунальних підприємств охорони здоров΄я, структурних підрозділів міської ради за підсумками роботи у лютому 2024 року.

Валентина Петрівна проінформувала про проведену зустріч з керівництвом Київської обласної військової адміністрації та підсумки робочої наради з начальником Білоцерківської РДА щодо співпраці в наданні допомоги ЗСУ, спрощення процедури перерахунку коштів на потреби військових частин, створення належних безпекових умов для цивільного населення, деяких аспектів шляхів реалізації програми соціально-економічного розвитку Сквирщини, посилення співпраці з правоохоронними органами та ДСНС.

Акцентовано увагу на питаннях:

- належного виконання бюджету головними розпорядниками в 2024 році;

- організаційного супроводу відкритих слухань про роботу виконавчих органів міської ради в 2023 році;

- упорядкування безхазяйного майна та будівель комунальної власності на території громади;

- проведення заходів з озеленення та благоустрою в громаді;

- необхідності винесення на розгляд засідань виконавчого комітету та сесії міської ради звітів керівників лісового господарства згідно компетенції про роботу в громаді.

На нараді заслухано звіти керівників структурних підрозділів міськвиконкому, комунальних підприємств.

За підсумками наради міською головою надані відповідні доручення.