Звіт депутатів фракції Політичної партії «Європейська Солідарність» Сквирської міської ради VIII скликання за 2023рік

Дата: 01.03.2024 15:31

Звіт

депутатів фракції Політичної партії «Європейська Солідарність» в Сквирській міській раді за 2023 рік

Відповідно до вимог Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», звітуємо про участь у роботі сесій ради, участь у засіданнях постійної комісії, виконання доручень ради, пропозицій та зауважень громадян, роботу з виборцями.

До фракції Політичної партії «Європейська Солідарність» у Сквирській міській раді входять 4 депутати, які є членами постійних комісій ради:

1. Дорошенко Віктор Олександрович – голова фракції, голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури;
  2. Сиворакша Микола Васильович -  голова постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, ЖКГ, благоустрою та охорони навколишнього середовища ;
  3. Гоменюк Ірина Григорівна – член постійної комісії Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури та релігії;
  4. Нечитайло Тамара Іванівна – член постійної комісії Сквирської міської ради з питань планування бюджету т па фінансів, соціально-економічного розвитку.

Упродовж 2023 року депутати – члени фракції взяли участь:

Дорошенко Віктор Олександрович (голова фракції)

Сиворакша Микола Васильович

Гоменюк Ірина Григорівна

Нечитайло Тамара Іванівна

• у 16 пленарних засіданнях сесії (100 %);
  • у 17 з 22 засідань комісії, що призначалися (77%).

Такі показники відвідувань пленарних засідань та комісій є досить високими серед депутатів Сквирської міської ради та свідчать про відповідальне ставлення депутатів від Політичної партії «Європейська солідарність» до обов’язків депутата місцевої ради.

Фракція Політичної партії «Європейська Солідарність» ініціювала 6 запитів і звернень до центральних органів влади:

- щодо захисту місцевого самоврядування;

- про захист підприємництва (ЗП 8401);

- про підтримку волонтерів;

- про упорядкування виплат військовослужбовцям, підвищення стандартів оплати праці військових (повернення доплат 30 тис грн);

- звернення про пипинення оренди для рпц;

- про недопущення вилучення коштів місцевих бюджетів (про розподіл ПДФО від військових надходжень між місцевими громадами і державою).

Постійно ведеться депутатський прийом громадян за місцем проживання, роботи та в офісі Сквирської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність», за адресою, м. Сквира, вул. Київська, 25.

Основні питання, з яким звертаються громадяни під час прийомів та безпосередньо у телефонному режимі - це матеріальна допомога важкохворим на лікування і реабілітацію, допомога малозабезпеченим громадянам, які опинилися у складних життєвих обставинах, в тому числі ВПО, а також загальні питання функціонування Сквирської громади, надання юридичної допомоги.

Пріоритетним завданням у 2023 році була допомога військовим ЗСУ. Депутати долучались до усіх ініціатив міської ради, співпрацювали з волонтерськими організаціями Сквирської громади в таких питаннях як:

- щотижневе забезпечення пальним ДФТГ Сквирської громади;

- забезпечення зв’язком Старлінк ЗРП №1129;

- підтримка ЗСУ через ГО «Справа громад»;

- передача гуманірних грузів постраждалим жителям Херсонщини;

- забезпеченню всім необхідним як військових запчастини, продукти, будівельні матеріали, паливно-мастильні матеріали, так і ВПО та малозабезпечених мешканців;

- підтримка талановитих дітей, спортсменів, учасників конкурсу «Здорові діти – здорова нація»;

- традиційні щорічні подарунки для першачків Сквирської громади;

- участь у благодійній акції Сквирської міської ради "Подаруй дитині свято" до Дня Святого Миколая;

- підтримка учасників спортивних змагань;

- подарунки для дошкільних закладів м. Сквира;

- встановлення дитячого майданчика ЗДО №6 «Ромашка» та передача меблів для дошкільного закладу;

- посильну допомогу отримують підприємства громади;

- долучилися до ремонту приміщення нової бібліотеки в м. Сквира та поповнили бібліотечний фонд (на 50 тис грн було придбано нові українські книги);

- продуктові набори ветеранам, сім’ям загиблих;

- доправлення ліків, продуктів для військового госпіталю.

Ще хочеться згадати і про постійну допомогу для наших захисників від депутата Київської обласної ради від ПП "Європейська Солідарність", мецената Леоніда Глиняного, з яким разом з колегами передавали на фронт тепловізори, дрони, автомобілі та інше військове спорядження.

Завжди в соціальних мережах висвітлюємо важливі питання політичного та соціального характеру, як на особистих сторінках так і на сторінці організації ПП «Європейська Солідарність – Сквирщини».

Разом прикладаємо максимум зусиль для наближення нашої Перемоги!

Слава Україні!!!

Слава ЗСУ!!!

Голова фракції

ПП «Європейська солідарність»