Дата: 08.03.2024 12:50

Працівниками Білоцерківського РУ проведено протипожежний інструктаж для працівників ТОВ «Наджуд». Трудовий колектив дізнався про найпоширеніші причини виникнення пожеж, серед яких: необережне поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації систем опалення, електрообладнання тощо. Окрему увагу фахівці ДСНС звернули на послідовність дій у разі виникнення пожежі, нагадали алгоритм використання первинних засобів пожежогасіння.

Також нагадали про дотримання правил у разі сигналу "Повітряна тривога", правил поведінки в разі виявлення вибухонебезпечних предметів та наголосили про заборону випалювання сухої рослиності.