На Сквирщині триває ІІ (територіальний) етап Всеукраїнських шкільних змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 11.03.2024 14:15

З 04 по 07 березня 2024 року у закладах освіти тривали відбіркові ігри територіального етапу змагань з баскетболу (юнаки) на базі Сквирського академічного ліцею №2, Сквирського академічного ліцею №3, Самгородоцького НВК, Буківського НВК. Всього у другому етапі змагалися 10 команд закладів загальної середньої освіти громади.

08 березня 2024 року у Сквирському академічному ліцеї №2 відбулися фінальні ігри змагань з баскетболу серед юнаків, учасниками яких стали чотири команди-фіналісти.

За підсумками ігор перемогу здобула команда «BC Skvyra» Сквирського академічного ліцею №2, яка буде представляти Сквирщину на наступному районному етапі ігор.

Срібним призером стала команда «Нащадки Шамрая» Шамраївського навчально-виховного комплексу.

Бронзовими призерами стали команда «Піщанський грім» Сквирського академічного ліцею №3 та «Відважні отамани» Самгородоцького навчально-виховного комплексу

Вітаємо учасників шкільних ліг. Вперед до перемоги!

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #scl_kyivregion #Київщина