Дата: 08.03.2024 11:39

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик очікуваної вартості

предмета закупівлі по процедурі відкриті торги ( з особливостями) відповідно до пункту 41 Постанови

Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710

«Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами та доповненнями))

1.Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія:

Відділ капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради; 09001, м. Сквира, Київська область, вул. Карла Болсуновського, 28; код за ЄДРПОУ – 44153671; категорія замовника – орган державної влади.

2.Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):«Реконструкція котельні КНП СМР Сквирська центральна міська лікарня за адресою: вул. Київська, 12,  м. Сквира, Білоцерківського району Київської області» (код 45454000-4 - Реконструкція) національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)

Закупівля зареєстрована за ідентифікатором : UA-2024-03-08-003210-а

3. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до проектно-кошторисної документації  на «Реконструкція котельні КНП СМР Сквирська центральна міська лікарня за адресою: вул. Київська, 12,  м. Сквира, Білоцерківського району Київської області»  Відносно кошторисної частини вказаної документації виконано експертизу ТОВ « ЕКСПЕРТНА КОМПАНІЯ « ОСНОВА» № 0501/23ЕК від 20.12.2023 року та отримано за її результатами позитивний експертний звіт. Загальна кошторисна вартість будівництва складає 13 499,722 тис. грн в тому числі: - будівельні роботи – 4 945,972 тис. грн; - устаткування – 5 577,016 тис.грн; - інші втрати – 2 976,734 тис.грн. Проведення реконструкції існуючої твердопаливної котельні з встановленням сучасних твердопаливних водогрійних котлів ( 2шт.) в якості джерела теплової енергії для теплопостачання будівель КНП СМР «Сквирська центральна міська лікарня» в м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області. Даний захід по реконструкції існуючої твердопаливної котельні направлений  на забезпечення надійного та безперервного теплопостачання споживачів.

Робочим проектом передбачено реконструкцію існуючої котельні шляхом демонтажу старого обладнання, що має низьку енергоефективність на нове високоефективне обладнання з високим К.К.Д.  В котельні передбачено встановлення двох водогрійних котлів КВТ- 1500М тепловою потужністю 150МВт кожен та допоміжного тепломеханічного обладнання. Вихідна вода використовується із господарсько-питної водопровідної мережі підприємства.

Водогрійні котли КВТ-1500М обладнуються технологічними трубопроводами ( подавальним, зворотним, дренажним), запірно-регулюючою арматурою, системою автоматики регулювання, контролю та безпеки. Кожен котел обладнаний двома запобіжними пристроями та приладами КВП.

Запроектована твердопаливна котельня загальною потужністю 3000,0 кВт буде застосовуватися як джерело теплової енергії при спалюванні щепи в котлах для теплопостачання на потреби опалення споживачів, приєднаних до існуючих теплових мереж даної котельні.

4. Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Розмір бюджетного призначення для предмета закупівлі «Реконструкція котельні КНП СМР Сквирська центральна міська лікарня за адресою: вул. Київська, 12,  м. Сквира, Білоцерківського району Київської області»   відповідає розрахунку видатків до кошторису на 2024 рік згідно рішення 44-ї сесії Сквирської міської ради від  14.02.2023 року № 03-44-VIII  « Про бюджет» за (КЕКВ 3142-« Реконструкція та реставрація інших об»єктів»).

5. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Очікувана вартість визначена проектно-кошторисною документацією по об’єкту «Реконструкція котельні КНП СМР Сквирська центральна міська лікарня за адресою: вул. Київська, 12,  м. Сквира, Білоцерківського району Київської області»  і складає 12 697 986,00 гривень з ПДВ ( дванадцять  мільйонів шістсот дев»яносто сім тисяч дев»ятсот вісімдесят шість гривень оо коп з ПДВ).

6.Процедура закупівлі : застосовується процедура відкриті торги з (особливостями)

Уповноважена особа                                         Лариса ПРИНДЮК