Дата: 08.03.2024 11:43

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик очікуваної вартості

предмета закупівлі про проведення спрощеної закупівлі відповідно до пункту 41 Постанови

Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710

«Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами та доповненнями))

1.Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія:

Відділ капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради; 09001, м. Сквира, Київська область, вул. Карла Болсуновського, 28; код за ЄДРПОУ – 44153671; категорія замовника – орган державної влади.

2.Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):«Капітальний ремонт будівлі дитячого відділення (літ. «3-2») КНП СМР « СКВИРСЬКА ЦМЛ» по вул. Київська, 12 в м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області ( система пожежної сигналізації та система керування евакуюванням, вогнезахист дерев»яних конструкцій покрівлі)» (код ДК 021:2015 -45310000-3 Електромонтажні роботи) національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)

Закупівля зареєстрована за ідентифікатором : UA-2024-03-07-009033-а

3. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до проектно-кошторисної документації  на «Капітальний ремонт будівлі дитячого відділення (літ. «3-2») КНП СМР « СКВИРСЬКА ЦМЛ» по вул. Київська, 12 в м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області ( система пожежної сигналізації та система керування евакуюванням, вогнезахист дерев»яних конструкцій покрівлі)» (код ДК 021:2015 – 45310000-3 Електромонтажні роботи)  Відносно кошторисної частини вказаної документації виконано експертизу ТОВ « ЄВРОЕКСПЕРТИЗА»  № 19/1774-05/22 від 19.05.2022 року та отримано за її результатами позитивний експертний звіт. Загальна кошторисна вартість будівництва складає 397,886 тис. грн в тому числі: - будівельні роботи – 295,116 тис. грн; - устаткування – 0,00 тис.грн; - інші витрати –  102,770 тис.грн.

Робочим проектом передбачено система пожежної сигналізації, яка призначена для виявлення осередку пожежі на ранній стадії розвитку та видачі при цьому звукового та світлового сигналів тривоги, а також передачі тривожного сповіщення «ПОЖЕЖА» на пульт централізованого спостереження пожежної охорони та для повідомлення людей про виникнення пожежі подачею звукових сигналів в приміщення з постійним або тимчасовим перебуванням людей.

Система централізованого пожежного спостерігання призначена для забезпечення віддаленого цілодобового нагляду за станом системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управлінням евакуювання людей. Це здійснюється шляхом прийняття, оброблення і передавання тривожних сповіщень від цих систем та реагування на них. Згідно ДСТУ EN 54-21:2009, система передавання тривожних сповіщень повинна забезпечувати зв»язок між однією чи декількома центрами приймання тривожних сповіщень.

Оброблення дерев»яних конструкцій повинно бути виконано згідно проекту.

4. Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Розмір бюджетного призначення для предмета закупівлі  «Капітальний ремонт будівлі дитячого відділення (літ. «3-2») КНП СМР « СКВИРСЬКА ЦМЛ» по вул. Київська, 12 в м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області ( система пожежної сигналізації та система керування евакуюванням, вогнезахист дерев»яних конструкцій покрівлі)»  відповідає розрахунку видатків до кошторису на 2024 рік згідно рішення 44-ї сесії Сквирської міської ради від  12.12.2023 року № 01-42-VIII  « Про бюджет» за (КЕКВ 3132-«Капітальний ремонт інших об»єктів»).

5. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Очікувана вартість визначена проектно-кошторисною документацією по об’єкту «Капітальний ремонт будівлі дитячого відділення (літ. «3-2») КНП СМР « СКВИРСЬКА ЦМЛ» по вул. Київська, 12 в м. Сквира, Білоцерківського району, Київської області ( система пожежної сигналізації та система керування евакуюванням, вогнезахист дерев»яних конструкцій покрівлі)» складає 361 322,40 гривень (триста шістдесят одна тисяча триста двадцять дві гривні 40 коп з ПДВ).

6.Процедура закупівлі : застосовується спрощена закупівля відповідно до Наказу ДП «Прозоро» від 20.10.2022 № 25 з урахуванням вимог Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015 (далі – Закон) та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом  90 днів  з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178 (далі-Особливості). Терміни, які використовуються в цьому оголошенні, вживаються у значенні, наведеному в Законі, Особливостях.

.

Уповноважена особа                                         Лариса ПРИНДЮК