Легковажне поводження з вогнем може призвести до невиправних наслідків

Дата: 15.03.2024 10:08

Легковажне поводження з вогнем може призвести до невиправних наслідків. Щоб вберегти себе, пам'ятайте основні правила пожежної безпеки:

-Не паліть у ліжку — недопалок може впасти на простирадло і спричинити загоряння.

-Дотримуйтесь правил експлуатації електроприладів — не слід користуватися електроприладами, що працюють неправильно чи перегріваються. Перевіряйте стан розеток та кабелів, уникайте перевантаження електромереж.

-Правильно зберігайте легкозаймисті матеріали — уникайте зберігання паперу, деревини та інших матеріалів, що можуть легко спалахнути, поруч із джерелами вогню або сильного тепла.

-Подбайте про вогнегасник вдома — слід мати вдома порошковий вогнегасник, щоб мати можливість оперативно загасити загоряння. Не варто забувати обслуговувати його у встановлені терміни.

-Дотримання цих простих правил може врятувати ваше життя. У разі надзвичайної ситуації — телефонуйте за номером 101