Моніторинг загорянь в природних екосистемах

Дата: 21.03.2024 13:59

Працівники Білоцерківського районного управління з повітря здійснюють моніторинг загорянь в природних екосистемах. Для охоплення більшої кількості оглянутої території та покращення оперативності за допомогою квадрокоптеру здійснено обліт територій Сквирської територіальної громади. Саме в ході таких заходів виявляються місця горіння, спалювання сухої рослинності та потенційні порушники - паліїї.

Поряд з цим представники ДСНС поспілкувались з громадянами та застерегли від провокування пожеж в екосистемах та розповсюдили відповідні брошури та листівки. Громадяни, зі свого боку, запевнили рятувальників у тому, що постійно дотримуються правил пожежної безпеки.

Такі моніторинги та профілактичні бесіди проводяться постійно, адже зараз пожежонебезпечний період, а вчасне виявлення та вжиття необхідних заходів є невід’ємною частиною запобігання пожеж в екосистемах.