Сквирська міська громада
Київська область, Білоцерківський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про затвердження умов конкурсу з перевезення пасажирівна міських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Сквирської міської територіальної громади

Дата: 27.03.2024 13:34
Кількість переглядів: 33

 

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

від 13 січня 2022 року              м. Сквира                                   20/2

 

Про затвердження умов конкурсу з перевезення

пасажирівна міських та приміських автобусних маршрутах

загального користування, що не виходять за межі

Сквирської міської територіальної громади

 

Керуючись п.п.12 п.”а” ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до ст.ст 7,43,46 Закону України від “Про автомобільний транспорт”, постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”,Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 23.09.2014 № 634 «Про порядок підготовки  пропозицій  щодо удосконалення проектів регуляторних актів, які розробляються органами місцевого самоврядування» з метою підготовки проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських та пирміських автобусних маршрутах, удосконалення і організації перевезення пасажирів автомобільним транспортом, сприяння становленню сучасного ринку послуг, створення конкурентного середовища, виконавчий комітет Сквирської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Затвердити умови конкурсу з перевезення пасажирівна міських та приміських автобусних маршрутахзагального користування, що не виходять за межі Сквирської міської територіальної громади, згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Людмилу Сергієнко.

 

 

Голова виконкому                                                                    Валентина ЛЕВІЦЬКА

 

 

 

Додаток

до рішення  виконавчого комітету

Сквирської міської ради

від 13.01.2022 № 20/2

 

Умови

конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування,що не виходять за межі Сквирської міської територіальної громади

 

1. Умови конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Сквирської міської територіальної громади(далі – Умови), розроблені відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про автомобільний транспорт», (далі – Закон), постанов Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року № 176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» (із змінами), від 03 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (із змінами) (далі – Порядок), наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 12 квітня 2007 року № 285 «Про затвердження Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 травня 2007 р. за № 499/13766 (із змінами), і визначають умови перевезень пасажирів, які повинні виконувати автомобільні перевізники, визначені на відповідному об’єкті конкурсу.

2. Терміни в цих Умовах вживаються у значенні, наведеному в законодавстві у сфері автомобільного транспорту.

3. Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону та Порядку, інших нормативних актів у сфері транспортного обслуговування.

4. Організатором проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Сквирської міської територіальної громади(далі – Конкурс), є виконавчий комітет Сквирської міської ради (далі – Організатор).

5. Метою проведення Конкурсу є створення конкурентного середовища, визначення на конкурсних засадах автомобільних перевізників, здатних забезпечувати належну якість обслуговування перевезень пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування, дотримання вимог законодавства України на автомобільному транспорті.

6. Ці Умови поширюються на Організатора, членів конкурсного комітету з проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Сквирської міської територіальної громади та перевізників-претендентів. Виконання цих Умов є обов’язковим.

7. Конкурс є відкритим для всіх претендентів. Рішення щодо проведення Конкурсу приймає Організатор. Для підготовки та проведення Конкурсу Організатор утворює конкурсний комітет з проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Сквирської міської територіальної громади (далі – Конкурсний комітет). Персональний склад Конкурсного комітету затверджується рішенням виконавчого комітету Сквирської міської ради.

8. Оголошення про проведення Конкурсу не пізніше ніж за 30 календарних днів до початку Конкурсу оприлюднюється в газеті «Вісник Сквирщини» та розміщується на офіційному веб-сайті Сквирської міської ради.

9. Об'єктом конкурсу може бути маршрут (кілька маршрутів) міського або приміського автобусного сполучення загального користування, які входять до визначеного Організатором переліку об’єктів Конкурсу, що додається. 

10. На Конкурс виносяться об’єкти з затвердженими паспортами автобусних маршрутів.

11. Обґрунтована структура парку автобусів, що працюватимуть на маршруті загального користування, мають відповідати наступним критеріям:

 1) для забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах, згідно з Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженим наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 12 квітня 2007 року № 285, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 14 травня 2007 р. за № 499/13766 (із змінами) (далі – Порядок визначення класу комфортності), на приміських маршрутах – автобусів категорії М2 та М3. Клас автобусів на міських та приміських маршрутах – А, В, I, II, III;

 2) рухомий склад, що пропонується перевізником-претендентом для перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах, повинен за технічними та екологічними показниками, пасажиромісткістю відповідати вимогам чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту;

3) на кожному об’єкті Конкурсу перевізник повинен забезпечити роботу транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, в кількості до 35 відсотків загальної кількості автобусів до 31 грудня 2021 року та до 50 відсотків – з 01 січня 2022 року.

Транспортні засоби, пристосовані для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, повинні бути пристосовані для користування особами з інвалідністю з вадами зору, слуху та з ураженнями опорно-рухового апарату, а також передбачати можливість встановлення зовнішніх звукових інформаторів номера і кінцевих зупинок маршруту, текстових та звукових систем у салоні для оголошення зупинок. Загальний перелік відповідних вимог встановлюється згідно з Порядком визначення класу комфортності.

12. Перевезення пасажирів на маршрутах повинно здійснюватися згідно з державними соціальними нормативами у сфері транспортного обслуговування.

13. Перевізник, який здійснює перевезення пасажирів, повинен забезпечувати пільгові перевезення пасажирів, які, відповідно до чинного законодавства, користуються такими правами.

14. Перевізник-претендент зобов’язаний мати достатню кількість транспортних засобів для виконання перевезень, що визначені для обслуговування об’єкту Конкурсу та перевезень, які повинні виконуватися відповідно до чинних договорів. Достатня кількість транспортних засобів визначається як кількість автобусів, необхідних для виконання перевезень, та кількість резервних транспортних засобів, яка становить 10 відсотків необхідної кількості автобусів для виконання перевезень.

15. Автобуси, які пропонуються перевізником-претендентом для резерву, повинні бути не нижче за показниками категорії, класу, комфортності основних автотранспортних засобів, які пропонуються для обслуговування маршруту.

16. У разі відсутності в перевізників-претендентів автобусів, що відповідають Умовам, вони мають право подавати до конкурсного комітету заяву на участь у Конкурсі та документи, що містять характеристику наявних автобусів, які перевізник-претендент пропонує використовувати на даному маршруті, а також інвестиційний проект-зобов'язання щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті на визначений період до п’яти років.

У разі відсутності перевізників-претендентів, які мають автобуси, що відповідають Умовам, Конкурс проводиться серед претендентів, які пропонують використовувати на даному маршруті автобуси, що відповідають вимогам безпеки, але не відповідають Умовам за класом, пасажиромісткістю, параметрами комфортності, з урахуванням поданих інвестиційних проектів- зобов’язань щодо оновлення парку автобусів, які будуть повністю відповідати всім вимогам, у термін до п'яти років.

17. Перевізник зобов'язується на умовах, визначених Організатором, встановити на кожний транспортний засіб, що працює на маршруті, GPS обладнання, забезпечити його постійне підключення і працездатність та надавати Організатору доступ до GPS-даних для моніторингу роботи автобусів в он-лайн режимі.

18.Строк дії договору, який укладається за результатами конкурсу, становить п’ять років.

У разі відсутності у переможця Конкурсу автотранспортних засобів, що відповідають цим Умовам за класом, пасажиромісткістю, параметрами комфортності, але відповідають вимогам безпеки, Організатор укладає з ним договір терміном на 1 рік.

19. Не допускаються до участі у Конкурсі перевізники-претенденти, які визначені в пункті 12 Порядку та ст. 45 Закону України «Про автомобільний транспорт».

 

 

 

Начальник відділу економічно-інвестиційної

діяльності та агропромислового

розвитку міської ради                                                            Оксана СУСЛОВА

 

Додаток

до умови конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Сквирської міської територіальної громади (пункт 9)

 

Перелік об’єктів конкурсу з перевезення пасажирів міських та приміських автобусних маршрутах

 загального користування, що не виходять за межі Сквирської міської територіальної громади

 

№ з/п

Назва маршруту

Траса слідування
(населені пункти)

№ рейсу

Протяжність маршруту

Періодичність виконання перевезень

Порядок здійснення рейсів

Клас автобусів

Мінімальна кількість автобусів для виконання рейсів (без врахування резерву)

Місць для сидіння пасажирів (від…)

1

2

 

3

4

5

6

7

8

9

1

Сквира АС – с. Дулицьке

Сквира АС –с. В.Єрчики - с. Буки –с. Чубинці – с.Таборів - с.Дулицьке

01

23,0

Постійно, щоденно

самостійно

М2, М3, І,ІІ,ІІІ

1

18

2

Сквира АС –с. Красноліси

Сквира АС – с. В.Єрчики –  с. Буки –  с. Рогізна – с. Красноліси

02

31,0

Постійно, щоденно

самостійно

М2, М3, І,ІІ,ІІІ

1

18

3

Сквира АС-  с. Каленна

Сквира АС – с. Шаліївка – с. Горобіївка – с.Лаврики

с. Оріховець – с.Каленна

03

37,8

Постійно, щоденно

самостійно

М2, М3, І,ІІ,ІІІ

1

18

4

Сквира АС – с. Мовчанівка

Сквира АС – с. Токарівка – с. Шапіївка – с. Самгородок – с. Рибченці – с.Мовчанівка

04

30,5

Постійно, щоденно

самостійно

М2, М3, І,ІІ,ІІІ

1

18

5

Сквира АС – с. Нова Пустоварівка

Сквира АС – Дослідне господарство –

с. Тхорівка –

с. Пустоварівка –                     с. Тарасівка –                            с. Н.Пустоварівка

05

27,9

Постійно, щоденно

самостійно

М2, М3, І,ІІ,ІІІ

1

18

6

Сквира АС – с. Кривошиїнці

Сквира АС – с.Селезенівка - с. Цапіївка – с.Кривошиїнці

06

15,8

Постійно, щоденно

Самостійно

М2, М3, І,ІІ,ІІІ

1

18

7

Сквира АС – с. Миньківці, ч/з с. Кривошиїнці

Сквира АС – с. Кривошиїнці – с. Миньківці

07

27,8

Постійно, щоденно

самостійно

М2, М3, І,ІІ,ІІІ

1

18

8

Сквира АС –

с. Пустоварівка

Сквира АС – с. Тхорівка –        с. Пустоварівка

08

18,3

Постійно, щоденно

самостійно

М2, М3, І,ІІ,ІІІ

1

18

9

Сквира АС – с. Антонів

Сквира АС – с. Антонів

09

20,0

Постійно, щоденно

самостійно

М2, М3, І,ІІ,ІІІ

1

18

 

Начальник відділу економічно-інвестиційної

діяльності та агропромислового розвитку                                                                                        Оксана СУСЛОВА

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора