Декларування відповідності матеріально-технічної бази суб’єктів господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки

Дата: 29.03.2024 09:43

Працівники Білоцерківського районного управління з метою належної організації роботи у наданні адміністративних послуг у вигляді реєстрації декларацій відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки проінформували реєстраторів Центру надання адміністративних послуг Сквирської МТГ щодо зміни порядку подання декларацій та розмістили на дошках оголошень відповідну інформацію для субʼєктів господарювання.

Нагадали про удосконалену процедуру подання і реєстрації декларації яка надає можливість суб’єкту господарювання подавати її в електронній формі через Єдиний державний портал адміністративних послуг, зокрема через інтегровану з ним інформаційну систему ДСНС.