Сквирська міська громада
Київська область, Білоцерківський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта - рішення виконавчого комітету Сквирської міської ради «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів в межах Сквирської міської

Дата: 01.04.2024 09:34
Кількість переглядів: 25

Звіт про повторне відстеження

результативності регуляторного акта - рішення виконавчого комітету Сквирської міської ради «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів в межах Сквирської міської територіальної громади»


           1.Вид та назва регуляторного акта

           Рішення виконавчого комітету Сквирської міської ради «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів в межах Сквирської міської територіальної громади».

 

2.Виконавець заходів з відстеження

Відділ капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

 

3.Цілі прийняття регуляторного акта

Додержання принципів державної регуляторної політики, виконання вимог законів України «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 року № 1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів», створення належних правових підстав та умов для проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів для всіх категорій споживачів в межах Сквирської міської територіальної громади.

4.Строк виконання заходів з відстеження

Відстеження результативності регуляторного проводиться через рік з дня набрання ним чинності або набрання чинності більшістю його положень, але не пізніше двох років з дня набрання чинності цим актом або більшістю його положень.

 

 5.Тип відстеження

 Повторне відстеження.

 

6.Метод одержання результатів відстеження   

Одержання результатів відстеження здійснювалось статистичним методом.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних

Проведення аналітичної роботи щодо надходжень звернень громадян та суб’єктів господарювання. Дослідження показників щодо обсягу наданих послуг, кількості звернень щодо укладення договорів, кількості укладених договорів та суми коштів, отриманих від споживачів, кількість скарг від громадян.

Для проведення повторного відстеження результативності регуляторного акта використовувалась інформація комунального підприємства – надавача послуг.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акта

Показниками результативності регуляторного акта є надання якісних послуг з вивезення твердих побутових відходів, стабільна робота  комунального підприємства, своєчасне вивезення твердих побутових відходів.

Тарифи на збір та вивезення твердих побутових відходів:

- для населення – 58,58 грн. за 1 м.куб.;

- для бюджетних установ – 65,41 грн. за 1 м.куб.;

- для інших споживачів – 73,94 грн. за 1 м.куб.

- для приватного сектора із 1 особи на місяць – 9,27 за 1 м.куб.

Захоронення твердиз побутових відходів:

- для населення – 40,10 грн. за 1 м.куб.;

- для бюджетних установ – 44,78 грн. за 1 м.куб.;

- для інших споживачів – 50,62 грн. за 1 м.куб.

- для приватного сектора із 1 особи на місяць – 6, 35 за 1 м.куб.

9.Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

Проаналізувавши показники результативності регуляторного акта можна дійти висновку про його позитивність. Здійснюється дотримання основних принципів державної політики у сфері поводження з твердими побутовими відходами та врегульовано відносини щодо діяльності у відповідній сфері.

Своєчасна плата за надання послуг з вивезення твердих побутових відходів сприяє сталому функціонуванню підприємства та створенню позитивних умов, які мають вплив на забезпечення безперебійності та якості надання послуги з вивезення твердих побутових відходів.

Отже, регуляторний акт має високий ступінь досягнення визначених цілей, результати реалізації його положень мають позитивну динаміку.

 

 

 

Т. в. о. начальника відділу капітального

будівництва, комунальної  власності та

житлово-комунального господарства

Сквирської міської ради                                                        Марина ТЕРНОВА                           

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора