Фахівцями Білоцерківського РУ ГУ ДСНС України у Київській області проведено оцінку стану готовності Сквирського лісництва (Сквирська МТГ) ДП « Ліси України» філія Білоцерківське лісове господарство

Дата: 04.04.2024 16:26

На виконання Плану основних заходів цивільного захисту на 2024 рік та  з метою попередження пожеж у природних екосистемах (лісові масиви, лісопаркові зони, торфовища і сільськогосподарські угіддя),  виконання  вимог Правил пожежної безпеки в лісах України, а також проведення роботи з їх запобігання шляхом безумовного виконання правил пожежної безпеки під час весняно-літнього пожежонебезпечного періоду 2023 року фахівцями Білоцерківського РУ ГУ ДСНС України у Київській області проведено оцінку стану готовності Сквирського лісництва (Сквирська МТГ) ДП « Ліси України» філія Білоцерківське лісове господарство.

Працівники ДСНС перевірили наявність  на території лісництва первинних засобів пожежогасіння, зокрема оглянули вміст пожежних щитів та терміни дії технічного обслуговування вогнегасників, справність пожежних мотопомп.

Після цього здійснено виїзд до лісу, з метою перевірки виораних мінеральних смуг, призначення яких полягає у  перешкоджанні поширенню низової пожежі на інші ділянки лісового масиву. По закінченню заходів працівники ДСНС провели протипожежний інструктаж з присутніми, а також уточнили порядок спільних дій у разі виникнення пожежі у лісах громади