Сквирська міська громада
Київська область, Білоцерківський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Відкриті слухання продовжуються

Дата: 04.04.2024 15:37
Кількість переглядів: 23

   03 та 04 квітня 2024 року Сквирська міська голова Валентина Левіцька взяла участь у відкритих слуханнях про роботу виконавчих органів міської ради в 2023 році, що пройшли у ДНЗ «Сквирське ВПУ» м. Сквира та с. Мовчанівка старостинського округу №1 (староста Василь Титарчук) Сквирської міської ради.

   Грамотами міської голови відзначено директора ДНЗ «Сквирське ВПУ» О. Пасічника та керівника СГПП ім. Гагаріна В. Щербака за сумлінну працю, проявлені патріотизм у складний для країни час, небайдужість до потреб людей, надану допомогу мешканцям громади та внутрішньо переміщеним особам, розвиток агропромислового комплексу, дотримання фінансової дисципліни та сплату податків до місцевого бюджету відповідно.

   Міською головою виокремлено першочергові заходи в громаді щодо фінансової допомоги Збройним Силам України, виконання основних завдань з організації оборони нашої держави, вдячність воїнам-захисникам за можливість працювати на мирній території. Детально проаналізовано пріоритетні напрямки роботи структурних підрозділів, виконавчого комітету, депутатського корпусу, окреслено проблеми та шляхи їх подолання.

   Олександр Пасічник у своєму виступі відзначив, як першочергові: ділову співпрацю з міською радою, зокрема міською головою, у питаннях зміцнення профорієнтаційної роботи навчального закладу, схвалення ініціатив щодо підтримки ЗСУ, продовження робіт з капітального будівництва в громаді, дієвий вклад у наповнення місцевого бюджету. Він також акцентував увагу на розширенні можливостей залучення ресурсів міжнародних благодійних фондів із розглядом цього питання на засіданнях постійних депутатських комісій міської ради.

   Валентином Щербаком були підняті соціальні проблеми у старостинському окрузі, які стосуються необхідності вжиття заходів у зв’язку з виниклим дефіцитом фахівців у сільськогосподарському виробництві, освітленням населеного пункту у вечірній час, організацією проведення благоустрою, поточного ремонту доріг, використання коштів міського бюджету тощо.

   Під час зустрічей присутні отримали відповіді на свої питання.

   На зібранні в с. Мовчанівка заслухано звіт за 2023 рік старости старостинського округу Василя Титарчука.

   Міська голова подякувала присутнім на заходах за свідомість у наближенні перемоги України, участь у волонтерському русі, проявлені патріотизм і відповідальність.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора