Міжнародний день просвіти з питань мінної безпеки та допомоги у розмінуванні

Дата: 05.04.2024 11:32

У Міжнародний день просвіти з питань мінної безпеки та допомоги у розмінуванні ми хочемо нагадати про такі життєво необхідні правила:

Уникайте походів у ліси, поля, або будь-які інші місця, що можуть залишатися потенційно замінованими. Інформацію перевіряйте на сайтах територіальних громад.

У випадку повернення на деокуповані території не варто заходити у свою оселю до перевірки її вибухотехніками.

У разі подорожей на території, де є нерозміновані ділянки, обов'язково користуйтеся лише офіційно встановленими безпечними маршрутами.

Звертайте увагу на попереджувальні знаки про замінування.

У разі виявлення підозрілих предметів, негайно повідомляйте про знахідку за номером 101 або 102 та дочекайтеся вибухотехніків.

Ми закликаємо вас бути максимально обережними та уважними. Дотримуючись вищезазначених правил безпеки ви зможете зберегти своє життя та життя ваших близьких.