Пожежі представляють особливу небезпеку для житлового сектора
Пожежі представляють особливу небезпеку для житлового сектора. Багатоквартирні будинки вважаються зоною підвищеної небезпеки через те, що пожежа легко може перекинутися до сусідів. Неякісні ремонтні матеріали виділяють отруйні пари внаслідок перегріву і плавлення. Звідси високий ризик отруєння димом.
Щоб захистити мешканців від вогняної стихії необхідно дотримуватись вимог пожежної безпеки в багатоквартирних житлових будинка. Важливою умовою пожежної безпеки є максимальна акуратність при поводженні з горючими і легкозаймистими матеріалами і приладами. Але в деяких випадках навіть така обережність не зможе захистити від загоряння, тому варто врахувати ряд порад.
Для прикладу, важливою є установка пожежної сигналізації, розміщення вогнегасників, вогнезахисна обробка. Сигналізацію розташовують в зонах з найвищою пожежною небезпекою. Це можуть бути сигналізації, що реагують на дим, полум'я або підвищення температури.
Вогнегасник – простий і ефективний спосіб захистити себе від масштабного загоряння. Пожежні радять розміщувати кілька вогнегасників в приміщенні. Один – біля входу, другий – на кухні, третій – у найвіддаленішій від входу точці.
Вогнезахисна обробка захищає легкозаймисті матеріали. Вона створює захисний шар на матеріалах, який перешкоджає подачі кисню і поширенню вогню. Для обробки просочення наносять на дерево, текстиль, папір і інші матеріали, схильні до займання.