Дата: 17.04.2024 11:11

Тримати вдома вогнегасник — це необхідність, саме цей пристрій допоможе вам зберегти, як ваше майно, так і життя.

Але недостатньо просто мати у квартирі вогнегасник, ним ще потрібно вміти користуватись. Алгоритм ваших дій при пожежі:

Зателефонуйте за номером 101 або 112 та повідомте про загоряння, лише після цього приступайте до самостійного гасіння

Перш ніж використати вогнегасник, оцініть розмір пожежі. Майте на увазі - порошкові вогнегасники невеликого об'єму призначені для невеликих побутових загорянь.

Дістаньте запобіжник з вогнегасника та направте вогнегасник на осередок загоряння, тримайтесь відстані приблизно 1.5 - 2 м від вогню, не підходьте занадто близько.

Натисніть на ручку, порошок має покрити якомога більшу площу загоряння.

Після того, як ви загасили пожежу, уважно перевірте місце загоряння.

Не забувайте обслуговувати вогнегасник у встановлений виробником термін.

Дбаємо про пожежну безпеку разом, у разі надзвичайної ситуації телефонуйте за номером 101