Засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сквирської міської ради

Дата: 17.04.2024 12:05

Сквирська міська голова Валентина Левіцька 16 квітня провела засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сквирської міської ради, в якому взяли участь її члени та представники Білоцерківського РУ ГУ ДСНС України в Київській області.

На засіданні розглянуто питання щодо розгортання та організації роботи Пунктів Незламності, внесення змін до переліку найпростіших укриттів, визначення місць масового відпочинку населення на водних об’єктах в громаді, забезпечення пожежної і техногенної безпеки у період відзначення Великодня та поминальних днів на території Сквирської міської територіальної громади.

За підсумками засідання було прийнято відповідні рішення.

На зображенні може бути: 10 людей, люди навчаються та стіл