Сквирська міська громада
Київська область, Білоцерківський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

«Простір життя. Life Space»

Дата: 19.04.2024 10:39
Кількість переглядів: 15

   26 березня 2024 року відбулося відкриття першого в Україні центру соціально – психологічної підтримки «Простір життя. Life Space» (далі – центр). Простір створено з метою надання комплексної (соціальної, психологічної, юридичної) допомоги людям з ризиком ігрової залежності, їх сім’ям та близьким, а також реалізації наукових та освітніх проектів у сфері профілактики лудоманії. В основу роботи центру буде покладено проект державного стандарту соціальної послуги «Соціально-психологічна реабілітація осіб із ігровою залежністю», розробку якого завершують фахівці ГС «Центр відповідальної гри» разом з Мінсоцполітики України та Національною соціальною сервісною службою України. За інформацією психологів центру, психологічна підтримка буде спрямована на різні категорії людей – як тих, які тільки починають втрачати контроль над своєю азартною грою та не визнають проблеми, так і тих, які вже 2 мають виражену залежність. Завданням наших психологів є своєчасна та правильна діагностики, підготовка та реалізація індивідуальної програми психологічної підтримки спрямованої на формування стійкої мотивації до одужання, психологічних змін та повернення в соціум.

Крім психологічної підтримки, відвідувачі простору зможуть отримати юридичну консультацію з приводу включення їх, або членів їх сімей до Реєстру осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів та/або участь в азартних іграх, що також є вагомим фактором подолання залежності та первинну консультацію психіатра.

Контактна інформація:

- сторінка у Facebook ценру соціально-психологічної підтримки «Простір життя. Life Space» https://www.facebook.com/profile.php?id=61557439454388;

- сторінка у Facebook громадської спілки для суспільства, держави, бізнесу задля зменшення шкоди від азартних ігор «Responsible Gambling Center»

- https://www.facebook.com/ResponsibleGamblingCenter;

- контакти гарячої лінії - 0800336105 або за телефоном +380963618848, графік роботи - пн-пт з 09:00-18:00.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора