Незабаром Великдень

Дата: 22.04.2024 12:53

Незабаром Великдень – це свято традиційно пов'язане зі скупченням великої кількості людей та масовим використанням ними відритого вогню, зокрема свічок.  Культові споруди належать до пожежонебезпечних будівель і є об'єктами з масовим перебуванням людей. Ці споруди зазвичай становлять історичну, культурну, архітектурну та духовну цінність. Крім цього, старі культові споруди переважно зведені з використанням дерев'яних матеріалів. Пожежі, що виникають у таких спорудах, є резонансними, завдають як матеріальних, так і великих моральних збитків державі та суспільству. Тому співробітниками Білоцерківського РУ рекомендаційні листи щодо стану пожежної та техногенної безпеки культових споруд, які будуть задіяні під час підготовки та проведення святкових заходів з відзначення Великодня працівникам храмів та церков. Також проведено  інструктажі та профілактичні бесіди із працівниками та настоятелями культових споруд Сквирської громади щодо дотримання  правил пожежної  та техногенної безпеки під час проведення святкових заходів та  вручено листівки зі зверненням до священнослужителів та прихожан щодо безпечного святкування Великодня.