Сквирська міська громада
Київська область, Білоцерківський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, Обґрунтування технічних та якісних характеристик очікуваної вартості предмета закупівлі по процедурі відкриті торги ( з особливостями) відповідно до

Дата: 25.04.2024 16:03
Кількість переглядів: 23

Обгрунтування

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі,

розміру бюджетного призначення, Обґрунтування

технічних та якісних характеристик очікуваної вартості

предмета закупівлі по процедурі відкриті торги ( з особливостями) відповідно до пункту 41 Постанови

Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710

«Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами та доповненнями))

1.Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія:

Відділ капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради; 09001, м. Сквира, Київська область, вул. Карла Болсуновського, 28; код за ЄДРПОУ – 44153671; категорія замовника – орган державної влади.

2.Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):«Капітальний ремонт дорожнього покриття по пров. Лікарняний в  м. Сквира Білоцерківського району Київської області» (код ДК 021:2015 - 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв»язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь) національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)

 

Закупівля зареєстрована за ідентифікатором : UA-2024-04-24-013854-а

3. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до проектно-кошторисної документації  на «Капітальний ремонт дорожнього покриття по пров. Лікарняний в м. Сквира Білоцерківського району Київської області» Відносно кошторисної частини вказаної документації виконано експертизу ТОВ « Інженерно-будівельне бюро» (договір № 03/0949 від 15.11.2023 року) та отримано за її результатами позитивний експертний звіт, що забезпечить в тому числі досягнення необхідних показників довговічності експлуатації дорожнього покриття. Робочим проектом передбачено відновити та підсилити  дорожній одяг наступною конструкцією:

ТИП1

- Виправлення профілю основ щебеневих без додавання нового матеріалу;

- Ліквідація вибоїн щебеневою сумішшю фр.0-70мм;

-Улаштування основи із щебеневої суміші шаром 11см;

-Улаштування покриттів товщиною 5см із гарячих асфальтобетонних сумішей ;

ТИП2

- Частковий демонтаж існуючого а.б.покриття в місцях повної втрати несучої здатності;

- Розігрівання та розлив вяжучого;

- Вирівнювання профілю дрібнозернистим асфальтобетоном;

- Улаштуванням покриттів товщиною 5см із гарячих асфальтобетонних сумішей УЗБІЧЧЯ;

- Улаштування присипних узбіч із щебеневої суміші фр.0-40мм.

 

4. Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Розмір бюджетного призначення для предмета закупівлі «Капітальний ремонт дорожнього покриття по пров. Лікарняний в м. Сквира Білоцерківського району Київської області»   відповідає розрахунку видатків до кошторису на 2024 рік згідно рішення 42-ї сесії Сквирської міської ради від  12.12.2023 року № 02-42-VIII  « Про бюджет» за (КЕКВ 3132 « Капітальний ремонт інших об»єктів»).

5. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Очікувана вартість визначена проектно-кошторисною документацією по об’єкту закупівлі «Капітальний ремонт дорожнього покриття по пров. Лікарняний в м. Сквира Білоцерківського району Київської області»   і складає  1 854 308,00 гривень з ПДВ ( Один  мільйон  вісімсот п»ятдесят чотири тисячі триста вісім гривень оо коп з ПДВ).

6.Процедура закупівлі : застосовується процедура відкриті торги з (особливостями)

 

 

Уповноважена особа                                         Лариса ПРИНДЮК

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора