Вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції

Дата: 26.04.2024 14:04

Пам'ятаємо...

Одну з найбільших у світі техногенних катастроф - аварію на Чорнобильській атомній електростанції - знає і пам'ятає весь світ... То був роковий квітень 1986 року... Від тоді 26 квітня є днем пам'яті про саму катастрофу і загиблих у ній, а також героїзму працівників станції, ліквідаторів, пожежників, медиків і всіх людей, причетних до ліквідації наслідків аварії. Сьогодні на території 7 Державної пожежно-рятувальної частини міста Сквира 12 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області проведено вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції  з урочистим покладанням квітів біля меморіалу пам’яті  загиблим героям Чорнобиля.