Дата: 02.05.2024 13:38

29 квітня 2024 року у місті Біла Церква відбувся ІІІ (районний) етап Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу серед команд-переможців ІІ (територіального) етапу закладів загальної середньої освіти Білоцерківського району.

Змагалися команди юнаків з Сквирської, Ковалівської, Таращанської, Білоцерківської територіальних громад.

Зустріч команд була цікавою і емоційно напруженою. Хлопці боролися за перемогу до останньої хвилини матчу! Команда «Нащадки Шамрая» Шамраївського НВК здобула почесне третє місце.

Вітаємо учасників шкільних ліг!

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #scl_kyivregion #Київщина