Сквирська міська громада
Київська область, Білоцерківський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про надання дозволу на приватизацію нежитлової будівлі, розташованої за адресою: вул. Центральна, 3, с. Малі Єрчики,  Білоцерківський район, Київська область

Дата: 03.05.2024 10:28
Кількість переглядів: 9

 

 

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 12 грудня 2023 року                   м. Сквира                             №29-42-VIII

Про надання дозволу на приватизацію

нежитлової будівлі, розташованої за адресою:

вул. Центральна, 3, с. Малі Єрчики, 

Білоцерківський район, Київська область

 

Відповідно до статей 2, 10, 12 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення Сквирської міської ради від 31.01.2023 №13-29-VIII «Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності Сквирської міської територіальної громади, що підлягають приватизації у 2023 році шляхом продажу на аукціонах», враховуючи пропозиції постійних комісій міської ради, Сквирська міська рада VIII скликання

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Надати дозвіл на приватизацію об’єкта комунальної власності – нежитлової будівлі загальною площею 531,8 кв.м, розташованої за адресою: вул.Центральна, 3, с.Малі Єрчики, Білоцерківський район, Київська область, що знаходиться на балансі відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради, шляхом продажу на аукціоні.

2. Відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства здійснити підготовку заходів щодо організації та проведення приватизації нежитлової будівлі загальною площею 531,8 кв.м розташованої за адресою: вул. Центральна, 3, с. Малі Єрчики,  Білоцерківський район, Київська область.

3. Протягом п’яти робочих днів з дати прийняття рішення опублікувати інформацію про приватизацію об’єкта на офіційному вебсайті міської ради та в електронній торговій системі.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища.

 

 

Міська голова                                                                   Валентина ЛЕВІЦЬКА

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора