Вітаємо команду Сквирського академічного ліцею «Перспектива» з перемогою у ІІІ (районному) етапі змагань із спортивного орієнтування

Дата: 03.05.2024 11:47

02 травня 2024 року змаганнями зі спортивного орієнтування завершився районний етап Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч–о–пліч».

Спортивне орієнтування – це особливий вид спорту. Це завжди щось нове, цікаве та захоплююче. Тут потрібно проявити знання, вміння, спритність і смекалку одночасно, щоб стати кращим серед рівних.

І саме цю задачу з багатьма невідомими найкраще вдалося розв’язати команді «Стріла» із Сквирського академічного ліцею інформаційних технологій «Перспектива»!

Вітаємо переможців і зичимо так само швидко та якісно зорієнтуватися і у IV (обласному) етапі змагань!