Відділ праці, соціального захисту та соціального забезпечення Сквирської міської ради інформує :

Дата: 03.05.2024 11:51

Станом на 01 травня 2024 року видатки з місцевого бюджету на соціальний захист склали 4 млн.561тис.227 грн.

Видатки на програми соціального спрямування під час війни зросли втричі та направлені на підтримку військовослужбовців та членів їх сімей (17 млн.528 тис.200 грн.- у 2024 році, 5 млн. 564 тис.грн – у 2023 році,).

Цьогоріч збільшено виплати мобілізованим та військовослужбовцям з 3000 грн до 6000 грн, також передбачено надання матеріальної допомоги для діток загинувших військовослужбовців (у розмірі, що не перевищує прожитковий мінімум для відповідної вікової категорії), членам сімей військовополонених та зниклих безвісти (5тис.грн. до Дня Матері та 5 тис.грн. на подолання СЖО), членам сімей загинувших (померлих) ветеранів війни (5тис.грн. до Дня матері та 5 тис.грн. до Дня пам’яті Захисників України), на встановлення пам’ятного знаку на могилі учасника бойових дій (10 тис.грн.)

У Сквирській міській територіальній громаді діють вісім Програм соціального спрямування. Відповідно до Програм проводяться виплати за рахунок коштів бюджету громади, зокрема:

- Комплексна програма соціальної підтримки ветеранів війни, Захисників і Захисниць України, які брали безпосередню участь у збройному конфлікті внаслідок військової агресії російської федерації проти України та членів їх сімей, вшанування пам’яті загиблих (померлих) на 2022-2025рр.. (матеріальна допомога військовослужбовцям, дітям загинувших військовослужбовців, членам сімей військовополонених та зниклих безвісти, членам сімей загинувших (померлих) ветеранів війни) на загальну суму 3 млн.065 тис.418 грн;

- Програма соціального забезпечення та соціального захисту населення Сквирської міської територіальної громади «Турбота» на 2021-2025рр.. (матеріальна допомога жителям громади, які проходять курс дороговартісного лікування, а також військовозобов’язаним, які були призвані на військову службу під час мобілізації) на загальну суму 725 тис.237 грн.;

- Програма призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2023-2025 роки - нараховано компенсацію на суму 512 тис.327 грн.;

- Програма впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань в Сквирській міській територіальній громаді на 2024-2025 роки відшкодовано вартість пільгових ліків на суму 258 тис.245 грн.

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текст