Щиро вітаю зі Світлим Христовим Великоднем, бажаю радісних, благословенних і щасливих свят!

Дата: 05.05.2024 08:08

Шановні жителі громади Сквирщини!

Нині переживаємо скрутний час, пов’язаний з війною, і кожен українець робить все можливе, щоб наблизити нашу Перемогу. Саме Великдень символізує перемогу життя над смертю, тому віримо у переможний дух нашої нації, силу, енергію, наснагу для добрих і корисних справ, спрямованих на добробут та процвітання рідної України. Висловлюємо вдячність Збройним Силам України, нашим мужнім воїнам, які тримають оборону в окопах, несуть бойове чергування, тим, хто допомагає армії. Усім нам – сили та натхнення у боротьбі за правду і свободу!
Ці Великодні дні нагадують нам про вічні істини та християнські цінності. Тож нехай наші помисли завжди будуть чистими, серця – сповнені милосердя й щирої любові до ближнього, а душі – відкритими для творення важливої місії, що визначає сутність життя. Здоров’я, миру, злагоди, спокою та благополуччя – кожній родині! Нехай ваші домівки гріє щастя, близькі будуть поруч, всі очікування справдяться, а заповітні мрії і бажання обов’язково збудуться! Насолоджуйтеся пасхальною благодаттю, випромінюйте для оточуючих душевне тепло і радість! А Великий Великдень нехай стане найсвітлішим Днем у цьому році, наповнивши оселі Господнім захистом, ароматом пасок, милостивим і цілющим дзвоном, непорушною вірою у переможне диво добра!
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
Міська голова Валентина Левіцька