Дата: 03.05.2024 15:47

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик очікуваної вартості

предмета закупівлі по процедурі відкриті торги ( з особливостями) відповідно до пункту 41 Постанови

Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710

«Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами та доповненнями))

1.Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія:

Відділ капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради; 09001, м. Сквира, Київська область, вул. Карла Болсуновського, 28; код за ЄДРПОУ – 44153671; категорія замовника – орган державної влади.

2.Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Розроблення схеми організації дорожнього руху центральної частини міста Сквира вулиць і провулків Білоцерківського району Київської області. ДК 021:2015 – 71320000-7 – Послуги з інженерного проектування національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)

Закупівля зареєстрована за ідентифікатором : UA-2024-05-02-007897-а

3. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до

Технічної специфікації на послуги з «Розроблення схеми організації дорожнього руху центральної частини міста Сквира вулиць і провулків Білоцерківського району Київської області.» Це необхідність  зумовлена вимогами діючого законодавства. На сьогодні на території вуличної мережі центральної частини міста Сквира вулиць і провулків, а саме:   вул. Соборна, вул. Карла Болсуновського, пров. Карла Болсуновського, пров. Володимира Гапоненка, пров. Каштановий, вул. Слобідська, вул. Миколи Гоголя, пров. Миколи Гоголя, вул. Замкова 1, вул. Замкова 2, вул. Героїв Небесної Сотні та вул. Липовецька, впроваджено ряд змін в частині організації дорожнього руху, які  потребують негайного документального оформлення.

Для виготовлення схеми організації дорожнього руху центральної частини м. Сквира вулиць і провулків, необхідно провести:

- інженерно-вишукувальні роботи, під час яких проводять обстеження умов дорожнього руху і заміряють конструктивні та інші елементи діючої ділянки дороги, в обсязі, необхідному для прийняття рішень з організації дорожнього руху;

- камеральні роботи, якими оформляють результати інженерно-вишукувальних робіт та разом з іншою технічною документацією уточняється існуючий стан визначеної ділянки дороги;

Схема організації дорожнього руху (проектом) на існуючі вулиці має бути передбачено та враховано:

а) пріоритетні напрямки руху на перехресті згідно з ДСТУ 4100:2021;

б) застосування технічних засобів організації дорожнього руху (далі- ТЗОДР);

- дорожніх знаків згідно з ДСТУ 4100:2021;

- розмітки дорожньої згідно ДСТУ 2587:2021;

- світлофорів дорожніх згідно ДСТУ 4092-2002;

- огороджень дорожніх  і напрямних пристроїв згідно ДСТУ 8751:2017;

- улаштування засобів заспокоєння руху згідно ДСТУ 4123-2020;

в) умови дорожнього руху на суміжній ділянці вулиці;

г) розташування та позначення зупинок громадського транспорту

д) розташування велосмуг (за можливості згідно діючих норм).

е) розташування з облаштуванням паркувальних місць для громадського транспорту та осіб з інвалідністю.

Схема (проект) організації дорожнього руху  центральної частини міста Сквира вулиць і провулків  погоджуються з Управлінням патрульної поліції в Київській області.

4. Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Розмір бюджетного призначення для предмета закупівлі «Розроблення схеми організації дорожнього руху центральної частини міста Сквира вулиць і провулків Білоцерківського району Київської області.»   відповідає розрахунку видатків до кошторису на 2024 рік рішення  Сквирської міської ради від 25.04.2024 року № 03-47-VІІІ «Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 12.12.2023 року №02-42-VIII «Про бюджет

Сквирської міської територіальної громади на 2024 рік»

(КЕКВ 2240-«Оплата послуг (крім комунальних)».

5. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Очікувана вартість послуг щодо «Розроблення схеми організації дорожнього руху центральної частини міста Сквира вулиць і провулків Білоцерківського району Київської області.»    складає 521 375,00 гривень з ПДВ ( п»ятсот двадцять одна тисяча  триста сімдесят п»ять гривень оо коп з ПДВ).

6.Процедура закупівлі : застосовується процедура відкриті торги з (особливостями)

Уповноважена особа                                         Лариса ПРИНДЮК