Боротьба з паліями триває

Дата: 14.05.2024 13:18

Пожежі в екосистемах є серйозною проблемою, яка може мати довготривалі наслідки для навколишнього середовища і здоров'я людей. Рятувальники вкотре намагаються донести до свідомості громадян правила, що можуть врятувати життя, зберегти майно.

Сьогодні фахівці ДСНС Білоцерківського району ознайомили юних ДЮРПівців з використанням у повсякденній роботі рятувальників безпілотного літального апарату. А згодом разом з командою ДЮПР провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед жителів Сквирської територіальної громади щодо запобігання пожеж в побуті та на відкритих територіях.

Рухівці закликали громадян бути обережними з вогнем на відкритій території: не палити суху рослинність, очерет та сміття, особливо поблизу житлового сектору та лісів. При цьому наголошувалось, що палії можуть бути притягнуті до адміністративної або кримінальної відповідальності.

Для кращого засвоєння отриманої інформації вручали перехожим листівки та буклети.