Пропонуємо унікальну соціальну роботу «Патронат над дитиною»

Дата: 16.05.2024 09:53

Пропонуємо унікальну соціальну роботу

«Патронат над дитиною»

Відділення соціальної роботи  «Центру надання соціальних послуг» Сквирської міської ради шукає сім»ї (подружні пари, або 2-х дорослих членів сім»ї, чи осіб, що мешкають разом), готові в своїх домівках тимчасово прихистити дітей. які потребують захисту через те, що їх батьки потрапили в скруту.

Щоб стати патронатною сім»єю необхідно мати:

• Досвід виховання власних дітей, які старші 4-х років, або професійний досвід роботи з дітьми;
  • Добровільного помічника – повнолітню особу (чоловік, дружина, син чи донька або інший член сім»ї чи особа), яка проживає на спільній  житловій території, готова допомагати у догляді за влаштованою дитиною;
  • Належний стан житла (свого, орендованого чи у користуванні) та однією кімнатою для розміщення влаштованих під патронат дітей;
  • Бажання навчитися патронату через короткий безкоштовних курс тренінгової підготовки щоб укласти договір з головою громади і допомагати дітям та отримувати кошти за цю роботу.

Патронатному вихователю гарантована : підтримка спеціалістів, які допомагають дитині та її батькам  долати життєві труднощі, а також станом на 01.01.2024 року:

• Щомісяця (2.5 прожиткових мінімуми) кошти на утримання кожної влаштованої під  патронат дитини:
  • 6407,5 грн. на дитину до 6 років;
  • 7990 грн. на дитину віком від 6 до 18 років;

На влаштовану під патронат дитину з інвалідністю  виплата складає 3.5 прожиткових мінімуми;

• Щомісячну винагороду за надання послуг патронату у сумі 15140 грн.;
  • Відрахування до пенсійного фонду, що гарантує накопичення соціального стажу та відрахування при призначенні пенсії;
  • Кошти за «перепочинкові» дні періоди між вибуттям дитини  та влаштуванням іншої дитини (від 7 до 19 календарних днів).
  • Термін перебування  дитини під патронатом : до  3-х, максимум 6 місяців.

Спробуйте себе в патронаті: дайте собі шанс професійного зростання.

Порадьте патронат тому. кому на Вашу думку громада може тимчасово довірити дитину з іншої сім»ї і які можливо на 1-2-3 роки готові працювати патронатною сім»єю;

Поділіться цією інформацією з іншими колегами,родичами, сусідами, спеціалістами, які про це ще не знають. Можливо для когось з них така соціально значима робота буде до снаги.

Вичерпну інформацію з питань сімейного патронату Ви можете отримати у відділенні соціальної роботи КУ СМР «Центр надання соціальних послуг» за адресою : м. Сквира вул. Київська ,12.

тел.  0978524040

Запрошуємо до співпраці усіх небайдужих до долі дітей, усіх, хто готовий приділити увагу чужому горю та допомогти слабшому.

тел.  0978524040