ПОРЯДОК ДЕННИЙ спільного засідання постійних комісій Сквирської міської ради з питань: - регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку; - соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії 20.05.2024

Дата: 16.05.2024 08:48

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

VIIІ СКЛИКАННЯ

ПОГОДЖЕНО:

Міська голова ______ В. ЛЕВІЦЬКА

«____» травня 2024 року

спільного засідання постійних комісій Сквирської міської ради з питань:

- регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку;

- соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії

м. Сквира                                                               20.05.2024 р., 14-00

малий зал засідань

1. Про внесення змін до рішення міської ради від 12.12.2023 №02-42-VІІІ «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2024 рік» 1056100000 (код бюджету).

Доповідає: Сергієнко Л.В., заступниця міської голови.

1. Про передачу міжбюджетного трансферту з бюджету Сквирської міської територіальної громади у 2024 році.

Доповідає: Сергієнко Л.В., заступниця міської голови.

1. Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 12.12.2023 року №20-42-VIII «Про затвердження структури та штатного розпису апарату та виконавчих органів Сквирської міської ради на 2024 рік».

Доповідає: Згардівська Н.А., керуюча справами (секретар) виконавчого комітету міської ради.

1. Про визначення кількісного складу виконавчого комітету Сквирської міської ради VIIІ скликання, затвердження його персонального складу.

1. Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 24.03.2021 року №05-06-VIII «Про уповноваження посадових осіб на підписання актів погодження меж земельних ділянок комунальної власності».

1. Про надання згоди на прийняття у власність Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961) частини нежитлового приміщення (громадської вбиральні) по вул.Соборна, 21, прим.2 в м.Сквира та затвердження акта приймання-передачі.

Доповідає: Шутенко С.О., в.о. директора КП «Сквираблагоустрій».

7.   (8.) Про надання дозволу на списання основних засобів, які знаходяться на балансі комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради  «Сквирська центральна міська лікарня».

Доповідає: Чиж А.Г., директор КНП Сквирської міської ради «Сквирська центральна міська лікарня».

8.     (9.) Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради від 12 грудня 2023 року №15-42-VIII «Про погодження штатних розписів установ та закладів освіти Сквирської міської ради на 2024 рік».

Доповідає: Риченко С.П., начальниця відділу освіти міської ради.

9.     (10.) Про затвердження Переліку об’єктів нерухомого майна комунальної власності Сквирської міської територіальної громади.

Доповідає: Тернова М.В., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства міської ради.

10.       (11.) Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 14.09.2022 №17-24-VІІІ «Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації Сквирської міської територіальної громади та складу комісії».

11.   (12.) Про затвердження Порядку списання майна комунальної власності Сквирської міської ради в новій редакції.

Голова постійної комісії

Сквирської міської ради

з питань регламенту, депутатської етики,

законності та правопорядку                                                 Василь ГРИША