ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища 21.05.2024

Дата: 16.05.2024 08:52

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

VIIІ СКЛИКАННЯ

ПОГОДЖЕНО:

Міська голова ________ В. ЛЕВІЦЬКА

«____» травня 2024 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

м. Сквира                                                                                   21.05.2024 р., 13-00

малий зал засідань

1. Про внесення змін до рішення міської ради від 12.12.2023 №02-42-VІІІ «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2024 рік» 1056100000 (код бюджету).

Доповідає: Сергієнко Л.В., заступниця міської голови.

1. Про передачу міжбюджетного трансферту з бюджету Сквирської міської територіальної громади у 2024 році.

Доповідає: Сергієнко Л.В., заступниця міської голови.

1. Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 12.12.2023 року №20-42-VIII «Про затвердження структури та штатного розпису апарату та виконавчих органів Сквирської міської ради на 2024 рік».

Доповідає: Згардівська Н.А., керуюча справами (секретар) виконавчого комітету міської ради.

1. Про визначення кількісного складу виконавчого комітету Сквирської міської ради VIIІ скликання, затвердження його персонального складу.

1. (6.) Про надання згоди на прийняття у власність Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961) частини нежитлового приміщення (громадської вбиральні) по вул.Соборна, 21, прим.2 в м.Сквира та затвердження акта приймання-передачі.

Доповідає: Шутенко С.О., в.о. директора КП «Сквираблагоустрій».

1. (7.) Про внесення змін до штатного розпису комунального підприємства “Сквир-водоканал”.

Доповідає: Телятник О.М., директор КП “Сквир-водоканал”.

1. (8.) Про надання дозволу на списання основних засобів, які знаходяться на балансі комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради  «Сквирська центральна міська лікарня».

Доповідає: Чиж А.Г., директор КНП Сквирської міської ради «Сквирська центральна міська лікарня».

1. (10.) Про затвердження Переліку об’єктів нерухомого майна комунальної власності Сквирської міської територіальної громади.

Доповідає: Тернова М.В., начальниця відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства міської ради.

1. (11.) Про внесення змін до рішення Сквирської міської ради від 14.09.2022 №17-24-VІІІ «Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації Сквирської міської територіальної громади та складу комісії».

1. (12.) Про затвердження Порядку списання майна комунальної власності Сквирської міської ради в новій редакції.

1. (13.) Про надання дозволу на зняття з балансу Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961) житлового будинку, що перебуває у приватній власності.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради

з питань комунального майна, житлово-комунального господарства,

благоустрою та охорони

навколишнього середовища                                                 Микола СИВОРАКША

ПИТАННЯ, ЩО ВНОСЯТЬСЯ В ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища за пропозиціями:

12. Про затвердження протоколу про результати електронного аукціону SPE001-UA-20240501-20438 з продажу об’єкта малої приватизації - нежитлової будівлі, розташованої за адресою: вул. Шкільна, 11-А, с.Дулицьке, Білоцерківський район, Київська область.

13. Про затвердження протоколу про результати електронного аукціону SPE001-UA-20240501-08089 з продажу об’єкта малої приватизації - нежитлової будівлі, розташованої за адресою: вул. Центральна, 3, с.Малі Єрчики, Білоцерківський район, Київська область.

14. Про затвердження протоколу про результати електронного аукціону SPE001-UA-20240501-81990 з продажу об’єкта малої приватизації - нежитлової будівлі, розташованої за адресою: вул. Миру, 5, с.Чубинці, Білоцерківський район, Київська область.