ОГОЛОШЕНО ПОВТОРНИЙ ОНЛАЙН-АУКЦІОН із зниженням стартової ціни на 50  відсотків з приватизації об’єкта малої приватизації - нежитлової будівлі, розташованої за адресою: вул.Центральна, 3, с.Малі Єрчики, Білоцерківський район,  Київська область

Дата: 21.05.2024 08:21

ОГОЛОШЕНО ПОВТОРНИЙ ОНЛАЙН-АУКЦІОН

Сквирська міська рада оголошує про проведення повторного онлайн-аукціону із зниженням стартової ціни на 50  відсотків з приватизації об’єкта малої приватизації - нежитлової будівлі загальною площею 531,8 кв.м, розташованої за адресою: вул.Центральна, 3, с.Малі Єрчики, Білоцерківський район, Київська область.

Об’єкт приватизації – нежитлова одноповерхова будівля загальною площею 531,8 кв.м.

Зазначений об’єкт розташований за адресою: вул.Центральна, 3, с.Малі Єрчики, Білоцерківський район, Київська область, та знаходиться на балансі відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради.

Стартова ціна об’єкта приватизації – 109402,0  грн.

Унікальний код, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації переліку об’єктів, що підлягають приватизації, в електронній торговій системі:  RAS001-UA-20231214-20895.

Індикатор аукціону: SPE001-UA-20240516-45092

Онлайн-аукціон без умов  з продажу об’єкта відбудеться 27 травня 2024 року о 12.15 год.

Прийом заявок для участі в аукціоні триватиме до 26 травня 2024 року.

Детальна інформація про об’єкт на сайті:

Для участі в аукціоні необхідно зареєструватися на будь-якому із підключених до системи Прозорро.Продажі електронних майданчиків.

Детальна інформація про електронні майданчики:  https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.