ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури

Дата: 22.05.2024 15:43

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

VIIІ СКЛИКАННЯ

ПОГОДЖЕНО:

Міська голова ________ В. ЛЕВІЦЬКА

«___» травня 2024 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

м. Сквира                                                                             23.05.2024, 09-00

малий зал засідань

1. Про передачу в оренду земельних ділянок комунальної власності водного фонду в комплексі з розташованими на них рибогосподарськими технологічними водоймами з цільовим призначенням для рибогосподарських потреб фізичній особі - підприємцю Гуцалу Анатолію Павловичу на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області (с. Каленна)
  2. Про передачу в оренду земельної ділянки комунальної власності водного фонду в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом з цільовим призначенням для рибогосподарських потреб Товариству з обмеженою відповідальністю «Рибовод» на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області (за межами с. Мовчанівка).
  3. Про передачу в оренду земельної ділянки комунальної власності водного фонду в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом з цільовим призначенням для рибогосподарських потреб Товариству з обмеженою відповідальністю «Рибовод» на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області (за межами с. Горобіївка)
  4. Про розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності з цільовим призначенням 03.12 Для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області
  5. Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради від 14 лютого 2024 року №29.2-44-VIII «Про розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності з цільовим призначенням 09.05 земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянам та юридичним особам) орієнтовною площею 6,0000 га у с. Шамраївка Білоцерківського району Київської області»
  6. Про внесення змін до рішення сесії Сквирської міської ради від 21 березня 2024 року №11.3-45-VIII «Про розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності з цільовим призначенням 03.15 Для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови на території Сквирської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області»
  7. Про відмову у передачі в постійне користування земельної ділянки комунальної власності Сквирської міської ради з цільовим призначенням 01.04. Для ведення підсобного сільського господарства, площею 13,3835 га по вул. Незалежності, 137 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області
  8. Про відмову у передачі в постійне користування земельної ділянки комунальної власності Сквирської міської ради з цільовим призначенням 01.04. Для ведення підсобного сільського господарства, площею 4,4933 га по вул. Незалежності, 137 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області
  9. Про відмову у передачі в постійне користування земельної ділянки комунальної власності Сквирської міської ради з цільовим призначенням 01.04. Для ведення підсобного сільського господарства, площею 26,0478 га у м. Сквира Білоцерківського району Київської області
  10. Про встановлення особистого строкового сервітуту на частину земельної ділянки комунальної власності кадастровий номер 324010100:01:019:0041, площею 0,0032 га по вул. Шолом-Алейхема, в районі перехрестя з вул. Соборна, б/н у м. Сквира Білоцерківського району Київської області з фізичною особою-підприємцем Важалюк Тетяною Сергіївною
  11. Про передачу в оренду Сквирському психоневрологічному інтернату земельної ділянки комунальної власності з цільовим призначенням 01.04 Для ведення підсобного сільського господарства, площею 4,4933 га по вул. Незалежності, 137 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.
  12. Про передачу в оренду Сквирському психоневрологічному інтернату земельної ділянки комунальної власності з цільовим призначенням 01.04 Для ведення підсобного сільського господарства, площею 13,3835 га по вул. Незалежності, 137 у м. Сквира Білоцерківського району Київської області.

Доповідає: Романюк С.В., провідний спеціаліст відділу з питань земельних ресурсів та кадастру міської ради.

Голова постійної комісії Сквирської міської ради

з питань підприємництва, промисловості, сільського

господарства, землевпорядкування,

будівництва та архітектури                                      Віктор ДОРОШЕНКО