Рятувальники ДСНС закликають громадян дотримуватися правил безпеки під час використання альтернативних джерел живлення

Дата: 30.05.2024 08:37

Працівники Білоцерківського районного управління провели профілактичні рейди у Сквирській громаді. Саме у населених пунктах зосереджено дуже багато закладів, які на період відключення світла користуються генераторами. Щоб нагадати правила безпечного використання та встановлення даного приладу, рятувальники поспілкувалися з власниками закладів, продавцями та перехожими.

Працівники Служби порятунку вкотре наголосили, що генератор можна використовувати тільки на відкритому повітрі, щоб уникнути отруєння чадним газом, а також захистити прилад від дощу та чітко дотримуватися інструкції з експлуатації. Також рятувальники наголосили на діях в разі загорання генератора, зокрема на необхідності первинних засобів пожежогасіння, а також закликали не залишати прилад, який працює без нагляду.