Урок безпеки

Дата: 03.06.2024 08:42

Рятувальники Білоцерківського району разом з командою Руху юних рятувальників Сквирського ліцею інформаційних технологій «Перспектива» Сквирської міської ради провели урок безпеки з дітьми свого навчального закладу. ДЮРПівцями було продемонстровано гасіння умовної пожежі за допомогою вогнегасників та чудово впоралися із дорученнями своїх наставників – фахівців Служби порятунку. Під час уроку юні рятувальники разом з надзвичайниками розповідали слухачам про правила поводження під час сигналу «повітряна тривога», правила пожежної безпеки в побуті та під час навчання, а також під час відпочинку на водних об’єктах. Доступно та коротко старші школярі розповіли меншим про заходи пожежної безпеки.

Також під час заходу, особливу увагу приділено важливій темі – небезпека виявлення вибухонебезпечних предметів, як діяти якщо знайшов підозрілий чи вибухонебезпечний предмет, розповсюджені місця знаходження таких предметів та дії в разі необхідності пересування чи знаходження.

Учні уважно слухали лекцію, відповідали на питання та запитували про різні вибухонебезпечні предмети.