На території України почастішали випадки загибелі людей на воді.

Дата: 03.06.2024 14:06

У зв’язку зі спекотною погодою на території України почастішали випадки загибелі людей на воді. Так на Сквирщині втонув ще один чоловік, а від початку року це вже 4 людина в громаді, яку забрала водна стихія.

Досить часто громадяни нехтують елементарними правилами безпеки, що стає причиною трагічних наслідків.

НЕОБХІДНО ЗНАТИ, що основними умовами безпеки - є суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах, постійний контроль за дітьми у воді.

Відпочинок на воді повинен бути тільки у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях.

Не слід заходити у воду в незнайомому для вас місці.

Не слід купатися в стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння.

Ніколи не плавайте наодинці, особливо, якщо ви не впевнені в своїх силах.

Не стрибайте з берега, пірсів, дерев.

Дотримуючись цих нескладних правил поведінки на водних об'єктах, ви забезпечите собі і оточуючим радісний, приємний і головне - безпечний відпочинок.